Zurich Sigorta

Zurich Sigorta

Geniş ürün yelpazesiyle sigorta sektörü içerisinde güçlü bir yapıya sahip olan Zurıch Sigorta yerel pazardaki müşterilerine kaliteli hizmet sağlamış lider bir markadır. Bugün dünyanın 170 ülkesinde hizmet vererek yaklaşık olarak 55 bin’den fazla çalışana sahiptir. Birçok ürün seçeneği olan sigorta şirketinin hizmetleri kapsamında hayat sigortaları da bulunuyor. 

Zurich Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası uygulaması bilindiği üzere zorunlu sigorta türündendir. Sürücünün herhangi şekilde zarar görmesi durumunda araca ve üçüncü şahıslara sizin tarafından verilebilecek bir zararlarda sizi koruma altına alacaktır. Trafikte sürücüler bilindiği gibi her an kaza riskiyle karşı karşıyadır. Dolayısıyla sizin bu şekilde aracınızla seyahat ederken kendinizi ve karşınızdakini güvende hissettirmeniz için oldukça faydalı olan uygulamalardan bir tanesidir.

Zurich Sigorta Kasko Sigortası

HKsigorta’dan yaptıracağınız bir kasko sigortasıyla birlikte bu kez kendi aracınızı güvence altına almış oluyorsunuz. Kasko sigortasını trafik sigortandan ayıran en önemli özellik trafik sigortası karşı tarafın hasarlarını karşılarken kasko sigortası sizin aracınızda meydana gelebilecek zararları karşılamaktadır.

 Zurich sigortanın çok kapsamlı olan sigorta ürünleri olduğunu söyledik. Bunlardan bir tanesi benim arabam kasko sigortasıdır. Bir kaza neticesinde karşılaşacağınız zararlara karşı sizi koruma altına alan geniş kapsamlı bir sigorta türüdür. Benim arabam sigortasının içerisinde yer alan teminatlara baktığımız da ise çarpma ve çarpışma gibi durumlarda ya da aracın devrilmesi veya yanması gibi meydana gelebilecek zararlarda aracınızı sigorta altına alacaktır. Aracınızda sigara ve benzer gibi yanıkların oluşturmuş olduğu zararların karşılanmasında. Hırsızlık meydana gelmesi sonucunda aracınızda bir zarar oluşmuş ise, aracınızla kaza yaptığınız zaman üçüncü kişilere verilen bedeni ve maddi hasarların karşılanmasında sel, su baskını ve deprem nedeniyle oluşan hasarlarda Zurich sigorta sizi güvence altına alacaktır

Zurich sigortadan yararlanabileceğiniz sigorta avantajlarına baktığımız zaman ise burada ciddi bir fayda görmüş olacaksınız.

15 Ocak 2019
308 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al