Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Neova Sigorta

Neova Sigorta

Hksigorta olarak biz sektöre yeni anlam vermek ve sigorta sektörü içerisinde pek çok markayı da aynı alanda buluşturmak için çalıştık. Bilindiği üzere gelişen dünya ve teknoloji paralel bir şekilde ilerliyor ve bu da bize bir anlamda her şeyin riskinin olduğunu gösteriyor. Risklere karşı korunmanın en kolay yolu elbette ki sigortalanmaktır. Bunun içinde sigorta denildiğinde yalnızca kasko ya da trafik sigortası değil işyeriniz, eviniz, hayatınız ya da sağlığınızı koruma altına alabileceğiniz güven gelmelidir. 

Neova sigorta ise bu noktada harekete geçer ve bugün faizsiz sigortacılık hizmetini Türkiye’ye getirmiş ve kazandırmış olmanın haklı gururla yoluna devam eder.  İslamda yardımlaşma olarak bilinen şey bugün aslında bir anlamda sigortacılıktır. Bunun içinde bu hizmeti verirken mutlaka geniş kapsamlı ve dünyevi düşünmemek gerekiyor. Neova sigorta buradan hareket ederek siz değerli müşterilerine kaliteli, hızlı ve faizsiz çözümler sunmuş ve Türkiye’de sigorta sektöründe pek çok alanda yeniliklerin de öncüsü olmuştur.

Sigorta sektöründe hız önemli bir konudur. Başınıza gelebilecek herhangi bir kaza sonrasında hemen size sahip çıkabilecek bir sigorta şirketinizin olması demek. Hem sizin kafanız rahat hem de konforlu bir şekilde sorunun çözümünü aramanızı sağlar. Neova sigorta hızlı çözümleri ve ustaca hazırlanmış olan ürünleriyle dikkatleri çekmiş ve bundan sonra da yenilikçi yapısından yola çıkarak çekmeye devam edecektir. Sigortalattığınız şey ister canınız ister malınız olabilir. Neye önem veriyorsanız onu sigortalatıyor da olabilirsiniz. Unutmayın ki sigortalatmadaki amaç sorunun hızlı bir şekilde çözülmesi ve size sunulacak desteğin gece gündüz devam etmesi gerekir. Neova sigorta günün hangi saatinde olursanız olun size hızlı çözümler sunar ve canınızın sıkılmaması içinde her türlü olanakları seferber eder.

Neova sigorta faizsiz sigortacılığı benimsemiş ve çalışma prensiplerini de buna göre düzenlemiştir. Tüm yatırımlarında faizsizliğe dikkat çekerek uzman bir kadro ile hareket eder. Her yeni ürün için araştırılıp sektörün ve sigortalının beklentileri yönünde hareket edilir. Kısacası Neova sigorta yalnızca bir sigorta şirketi değil aynı zamanda size değer veren sizi yalnız bugünde değil gelecekte de düşünen güçlü bir yapıya sahip firma. 

13 Ocak 2019
229 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al