Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Orient Sigorta

Orient Sigorta

Birleşik Arap Emirliklerinde 1982 yılında ilk olarak faaliyetlerine başlamış olan sigorta firması bugün hızlı bir şekilde büyümeye devam ettirmektedir. Kendi ülkesinde önde gelen şirket olarak gösterilmiş birçok şirketinde önüne geçmeyi başarmıştır.

Orient Sigorta’nın genel merkezi Dubai’dedir ve bugün 400’ün üzerinde bir çalışana sahiptir. bölge müdürlükleriyle de geniş bir müşteri ağına sahip olan sigorta hizmet anlayışını her zaman daha ileri şeklinde tanımlamıştır.  Türkiye’de kurulum faaliyetlerine 2012 yılında başlayan ve çok zengin bir ürün yelpazesine sahip olan şirket özellikle Kasko, Trafik, Konut, Dask, Nakliyat, Emtea,Taşımacılık, Ferdi Kaza, Seyahat Sağlık, İşyeri, İşveren ve Yat ürünlerinde ön plana çıkmaktadır. Orient sigorta aynı zamanda Orta Doğu bölgesinde A notu ile değerlendirilmiş tek şirket olarak bilinmektedir. Kendi bölgesinde en iyi sigorta şirketi olarak seçilmiştir.

Orient sigortanın vermiş olduğu hizmetlere baktığımız zaman geniş bir ürün yelpazesinin olduğunu söyleyebiliriz ancak Türkiye’de en fazla tercih edilen iki sigorta poliçesi ise aşağıda belirtilmiştir. Kasko ve trafik sigortası yaptırmak isteyenlerin Hksigorta olarak bizden teklif almaları uygun fiyatlar çıkarılabilme konusunda önemlidir.

Orient Kasko Neyi Kapsamaktadır?

Kasko sigortası ile aracınızın başına gelebilecek herhangi bir sorun durumunda ve trafik sigortanızın mali değerinin aşması halinde size destek verecektir.

Aracınızda meydana gelebilecek kaza neticesinde sürücünün ve yolcuların ölüm sakatlık halleri durumunda poliçede belirtilmiş olan limitler dahilinde tüm tedavi masrafları da karşılanacaktır. Sürücünün yaşamış olduğu bir kaza durumunda ve dava yolu açılmışsa hukuksal bir koruma sağlanacaktır.

Orient Trafik Sigortası Trafik sigortası bilindiği üzere zorunlu olan uygulamaların başında geliyor. Dolayısıyla bir sürücü aracına oturduğu andan itibaren mutlaka kendisini ve karşı sürücüyü güven altına almak zorundadır. Orient sigorta da bu amaçla trafik sigortası hizmeti başlatmış ve müşterilerine güvenli yolculuk sunabilmek için poliçenin detaylarını belirlemiştir.

Hksigorta olarak bize başvurulması durumunda en uygun sigorta talebini neyse o yönde bir çalışma yaparak istediğiniz fiyatı size sunuyoruz. 

Sigorta sektörü her geçen gün büyüyüp güçlenirken markalarda bu yolda kendilerini daima geliştirerek ürün çeşitliliğini artırıyorlar.

14 Ocak 2019
265 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al