Zurich Sigorta Trafik Sigortası Hizmeti

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Hizmeti

Ülkemizde 2008 yılından bu güne kadar ürün ve hizmetlerini sunan Zurich Sigorta Dünya’ da 170’i aşkın ülkede faaliyetleri bulunmaktadır. 53 bine yakın çalışanıyla dünyada hizmet veren Zurich Sigorta hayat sigortası ve hayat dışı sigorta hizmetleri ile geniş ürün portföyüne sahiptir. Sektöründe lider şirket olan Zurich Sigorta 1872 yılında kurulmuş ve genel merkezi İsviçre’nin Zürih kentindedir. İsviçre Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir. TEB Sigorta’yı 2008 yılında alarak Türkiye pazarındaki yenini alan Zurich Sigorta 1.000.000 üzerinde müşterisi ve 500.000.000 u aşkın prim verimi ile ülkemizde ki sigorta sektörünün liderleri arasındadır. Birçok banka şubesi ve acenteyle çalışan şirket verdiği hizmet ve anlaşmalı firmaları ile tekrar tekrar güven tazelemektedir. Uluslararası piyasalarda yaklaşık olarak 150 yıldır bulunmanın vermiş olduğu bilgi ve birikimle geleceğin organizasyonunu belirleyen Zurich Sigorta müşteri odaklı olmayı her zaman benimsemiştir. Bölgesel ve yerel ihtiyaçları uzaman ekip arkadaşları ile iyi analiz ederek bu ihtiyaçların karşılanması konusunda hemen harekete geçmektedir. 7/24 hizmet anlayışı ile her an müşterilerinin emrinde ve verdiği sözlerin arkasındadır. Ürün yelpazesinin geniş olması, kaliteli ürünleri sunması ve uluslararası bir firma olması nedeniyle beraber hareket ettiği iş ortaklarının da kaliteli ve güvenilir olmasına özen göstermektedir.

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Zurich Sigorta müşterilerine mağduriyet yaşatmamak adına her poliçe de açık net olmayı benimser. Trafik sigortaları konusunda da böyledir. Her trafik sigortasında bulunması gereken unsurlar vardır. Bu unsurlar zamanla ortaya çıkan belirsizlikleri ortadan kaldırmak için devlet eliyle belirlenmiş unsurlardır. Bunların dışında kalan yani ekstra olarak ilave edilen şartlar kişilerin kendi tercihlerine bırakılmıştır. Aslında işte tam bu nokta da sigorta şirketlerinin farklılıkları ortaya çıkar. Zurich Sigorta bu ne bunun gibi durumlarda verdiği hizmete karşılık sunduğu fiyat teklifi birçok şirkete nazaran uygun ve mantıklıdır.  https://hksigorta.com/   adresinden Zurich Sigorta’nın size sunabileceği fiyat tekliflerine ulaşabilirsiniz. 

Zurich Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Teminatlar konusu sigortacılık sektörünüm en önemli unsurudur. Dikkat edilmemesi durumda çeşitli mağduriyetler yaşanabilir. Ancak Zurich Sigorta gibi uluslararası arena da bulunan bir şirketin teminatlarına tam anlamıyla güvenebilirsiniz.

15 Mart 2019
622 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al