Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HK Güvence Sigorta olarak,  Ankara’nın Çankaya ilçesinde, sektörün öncü kuruluşlarından aldığımız güçle sizlere hizmet ediyoruz. Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadromuzla ihtiyaçlarınızı analiz ederek, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet politikamız doğrultusunda sizlere sunuyoruz. Geçen zaman boyunca sizlerin memnuniyeti ve zaman kaybı yaşamadan en güncel hizmeti almanız için çalıştık ve aynı hassasiyet ile hareket etmeye devam ediyoruz              

HK Güvence Sigorta 2011 yılında sigorta sektörüne girmiş ve hizmetine başladığı günden bu yana sigortacılık alanında dürüst bir hizmet vermeyi başarmıştır. İlkeli ve planlı çalışma anlayışından vazgeçmeyen firmamız bugün geldiği noktada yaklaşık olarak 5.000 müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Ankara’nın güçlü merkezlerinden birisi olan Çankaya ilçesinde faaliyetlerine başlayıp devam ettiren firmamız yalnız Ankara değil Türkiye’nin her il ve ilçesinden de müşteri kitlesine sahiptir.

Firma olarak başladığımız ilk günkü heyecan ve gururlar yolumuza devam ederek hizmet vermeye çalıyoruz.  Yaklaşık olarak 9 yıldır devam eden güçlü yolculuğumuzda her sigortalımıza kalite ve standartlara uygun hizmet vermeye özen gösterdik. Sigortalımızın doğru bilgilendirilmesi müşteri desteğinin kalitesini göstermektedir. Bunun için biz kuruluşumuzdan itibaren 7/24 hizmet felsefesine sahip olduk ve bunu da her sigortalımıza hissettirdik.

Biz bugüne kadar başarımızı yalnız tavsiyeler üzerine sağlamış herhangi bir pazarlama ve satış tekniği uygulamadan 5.000 müşteriye ulaşmış Türkiye’nin en güçlü ve köklü sigorta acentesiyiz.

Güven

Bizim için sigortalılarımızın güveni önceliğimizdir. Acente içi faaliyetlerimizi yürütürken sorumluluklarımızın bilincinde hareket eder ve karşılıklı güvene önem veririz. 

Sadelik

HK Güvence olarak tüm sigorta süreçlerimizde anlaşılır ve sade olmayı tercih ederiz. Bunun için hiçbir poliçemizi süsleyerek ya da abartarak değil doğru kanaldan doğru müşteri ile buluşturulmasını tercih ederiz. Firmamız ve sitemiz içerisinde bürokrasinin olmadığı gibi yapılan işlemlerde sadelikle yürütülür. 

Şeffaflık

Sigorta yaptırmak için gelen müşterilerimizle kurduğumuz iletişimin şeffaf olması önemlidir. Çünkü söylediğimiz ya da söylemeyeceğimiz her şeyi net olarak belirtiriz. Yaptığımız her sigorta poliçesinde hesap verilebilirliği ön planda tutarız. Müşterilerimize faydalı bilgiler sunar onların doğru bilgilendirilmesine önem veririz.

Yaratıcılık

Biz HK Güvence olarak sektörde her zaman fark yaratan olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Sürekli olarak kendimizi yeniler ve standartların dışına çıkmaya özen gösteririz. Bizim farkımız tüm sigorta branşlarımızda müşterimizin memnuniyetini kazanan projeler içerisinde olmamızdır.  

Kuruluş Tarihi:  2011

Genel Müdür:  Hasan KISA

Merkez Adres: Aşağı Öveçler Mah. 1334 Cad. No: 8/3 Çankaya / ANKARA

Telefon No:  0312 2210011 (pbx)

Faks No:  0312 2210012

E-Posta: bilgi@hksigorta.comCall Now ButtonAra ve Teklif Al