Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Unico Sigorta

Unico Sigorta

Eskiden sigorta alanında hizmet verirken adını çok duyuran Aviva Sigorta 2015 yılından itibaren Unico sigorta olarak yoluna devam etme kararı almıştır. Sigorta şirketi ilk olarak 1988 yılında kurulmuş ve o günden bu zamana kadar da güçlü yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Unico sigortanın ortaklarına baktığımız zaman ise karşımıza EMF Capital Partners, Alman Kalkınma Bankası DEG, Hollanda Kalkınma Bankası FMO gibi güçlü yapıların çıktığını görüyoruz.

Sigorta şirketi pek çok alanda hizmetini sürdürürken müşterilerine daima görünür olabilmek adına da pek çok sosyal sorumluluk projelerinde bulunmayı tercih etmiştir. Sigorta şirketinin güven duyulmasını sağlayan en önemli konuların başında hizmet çokluğu gelmektedir. Bu anlamda Unıco sigorta ürün çeşitliliğini sürekli olarak artırmaya gitmiş ve müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmayı amaçlamıştır. Aşağıda hizmetlerinden birkaç tanesini ayrıntılı bir şekilde sunalım.

Unico Sigorta Trafik Sigortası

Unico sigortadan yaptıracağınız zorunlu trafik sigortası sayesinde aracınızı güvenli bir şekilde sürebilirsiniz. Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmiş olan rakamlar doğrultusunda aracınıza yaptıracağınız Zorunlu trafik sigortası sayesinde gözünüz arkada kalmayacağı gibi kendinizi de daha fazla güvende hissedeceksiniz. HKsigorta olarak bizden Unico sigorta trafik sigortası teklifi istemeniz durumunda sizin için özel olarak sigorta teklifimizi de sunabiliriz.

 Unico Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Zorunlu Trafik Sigortası teminatları konusunda oldukça şeffaf çizgilere sahip olan Unico Sigorta’ya ait ürün, hizmet ve avantajlardan faydalanmak için https://hksigorta.com/   adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Hk sigorta olarak siz değerli müşterilerimize güvenli sigorta hizmeti vermeye devam her daim edeceğiz.

Unico Sigorta Kasko Sigortası

Aracınız için kasko sigortası artık olmazsa olmazlardan birisi denilebilir. Özelikle de aracınız yüksek modelse bu durumda kasko sigortası yapıyor olmanız sizin aracınıza binerken endişe duymamanızı sağlayacaktır. Kasko sigortası bilindiği gibi sizin aracınızda meydana gelebilecek olan maddi ve manevi hasarların karşılanmasını sağlayacaktır. Sizde bu sayede aracınızın başına gelebilecek yüksek hasarlarda ya da düşük hasarlarda hiçbir ek masraf ödemeyeceksiniz.

Unico sigortanın sunmuş olduğu 3 çeşit kasko seçeneği mevcut bu seçenekler ise UniKasko, Unico Kasko Sigortası ve Avantaj Kasko Sigortası bu kasko sigortalarından herhangi birinden teklif almak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sigortalar arasında benim işime hangisi yarar diyorsanız o zaman bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Unıca sigortadan yaptıracağınız kasko ile birlikte çarpma, çarpışma, hırsızlık, yanma, devrilme, kötü niyetli hareketler, grev, lokavt, kargaşa, terör, halk hareketleri sonucu araçlarında meydana gelen hasarlara karşı teminat altına alınmış olursunuz.

15 Ocak 2019
192 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al