Seyahat Sigortası

Anasayfa » Seyahat Sigortası

  Seyahat Bilgileri

  Seyahat Sigortası Nedir?

  Bir kişi yurtdışına çıkmak istiyorsa o zaman kendisinden istenilen belgeler arasında en önemlisi olarak gösterilen evraklar arasında seyahat sigortası yer alır.  Peki, seyahat sigortası nedir, ne işe yarar? Merak ediyor musunuz?

  Seyahatinizin başladığı andan itibaren tamamlanacağı son ana kadar geçerli olması gereken bir sağlık güvencesi olan seyahat sigortası sayesinde yurtdışına çıktığınız zaman başınıza gelebilecek herhangi bir olumsuzluk halinde önceden önlem alınmış olması sizin için faydalı olacaktır. Seyahat sigortası yaptırdığınız andan itibaren bulunduğunuz yerdeki en yakın sağlık kuruluna giderek yüksek ücretler ödemek durumunda kalmazsınız. Yurtdışına gittiğiniz ise aklınızı kurcalayacak olan sağlık problemlerinden sizi koruyacaktır.

  Seyahat Sigortası Hakkında Bilgi

  Yukarıda belirttiklerimizi özetleyecek olursak. Seyahat sigortası yaptırdığınız da yaşadığınız herhangi bir sağlık problemi veya uçuş iptalleri ve bavul kayıpları sonrasına oluşacak maddi zararlardan kendinizi ve bütçenizi korumuş olursunuz. Tanım olarak ise yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde meydana gelecek olan kaza, hastalık veya valizinizi kaybetmeniz halinde risklerinizi güvence altına alacaktır.

  Seyahat Sigortası Nasıl Yaptırılır?

  Seyahat sigortası yaptırabilmek sizin çok fazla zamanınızı almaz, internet üzerinden bizimle iletişime geçmeniz ya da yukarıdaki formu doldurarak bize göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sure içerisinde kolay ve hızlı bir şekilde sigorta poliçeniz hazırlanarak tamamlanır. Sigortanızın eksiksiz bir şekilde yapılabilmesi için sizden istenilen bilgileri mutlaka hatasız olarak girmeniz gerekiyor. Online olarak yapılacak olan seyahat sigortanız uygun fiyatlarla yapılacaktır.

  Seyahat Sigortası Neleri Kapsar?

  Seyahat sigortası yaptırdınız ancak bu sigorta ile birlikte hangi haklara sahip olacağınızı bilmek istiyorsanız onu da aşağıda maddeler halinde sıralayabiliriz. Kafanızı karıştıracak olan her durumla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.   

  • Sağlık Harcamaları
  • Tıbbi Nakil
  • Cenazenin Nakli
  • Tedavi sonrası yurda dönüş masrafları
  • Seyahat Acentesinin iflası ve taahhüdün yerine getirilememesi
  • Tarifeli Havayolu uçuşlarında bagaj kaybı, hırsızlık, bagaj hasarı poliçede belirtilen limitler ve koşullar ile teminat altındadır.
  Seyahat Sigortası Süresi Ne Kadar?

  Seyahat sigortasında sure diğerlerinde olduğu gibi zorunlu olarak 1 yıllık değildir. Bu sigorta türünde süre sizin anlaşmanıza göre değişiklik gösterebiliriz. Yani seyahat sigortası sabit bir süreye sahip değildir.

  Hk Sigorta ile seyahat sağlık sigortanızı alın ve seyahate güvenle çıkın!

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
  Call Now ButtonAra ve Teklif Al