Ankara Kasko Sigortası

Anasayfa » Ankara Kasko Sigortası

Kasko Sigortası Ankara

Ankara kasko sigortası, motorlu kara araçlarının kendi iradeleri dışında araçlarında meydana gelebilecek olan hasarların karşılanmasını sağlayan bir güvencedir. Bu güvence sayesinde ister sıfır bir araç almış olun isterseniz ikinci el araç güvenli bir sürüş imkanı yakalarsınız.

  Kasko sigortası eskiden olmasa da günümüzde araçlardaki onarım masraflarının fazla olmasından dolayı zorunluluk halini aldı. İnsanlar artık söz konusu araçları olduğunda daha bilinçli davranıyor ve kendilerini güvence altına almayı tercih ediyorlar. Bu da ancak Ankara kasko sigortası sayesinde mümkün bir hal alabiliyor.

  Kasko sigortası Ankara, ya da Türkiye’nin farklı bir ilindeki araç sigortası için düzenlenebilir. İnternet üzerinden online olarak da hizmet veren firmamız nerede olursanız olun dakikalar içerisinde kasko sigortanızı başlatarak aracınızın ve cebinizin güvende olmasını sağlar.

  Kasko Sigortasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

  Kasko sigortasından faydalanabilmeniz için öncelikli olarak poliçenizin hazırlanması ve poliçeniz dahilindeki teminatlarınız kapsamında olması gerekir. Poliçeniz ne kadar geniş olursa aracınızın güvenlik kapsamı da o kadar genişleyecektir. Standart bir kasko paketinin içerisindeki genel şartlar; aracın yanması, deprem, sel ve su baskınları gibi sayılabilir. Böyle bir doğal afet durumlarında sigortanız size aracınızın o günkü piyasa değeri üzerinden ödeme yapabileceği gibi aracınızın onarım masraflarını da üstlenecektir.

  Trafik sigortası zorunlu ve karşı sürücülerin zararlarını telefi eden bir güvencedir, fakat trafik sigortasında böyle bir durum söz konusu değildir. Ankara kasko sigortası yaptırdığınızda nerede ve ne zaman kaza yaparsanız yapın aracınızda meydana gelebilecek hasar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Sizin ise burada dikkat etmeniz gereken husus kaza tespit tutanağı tutarak kazanın nasıl ve kiminle gerçekleştiğinin belgelenmesini sağlamaktır.

  Ankara Kasko Sigortası Fiyatları

  Ankara kasko sigortası fiyatları belirlenirken etki eden birtakım faktörler vardır. Bunların en başında aracın modeli, sürücünün yaşı, hangi şehirde olduğu gibi değişebilir. Hasarsızlık indirimi de kasko sigortası fiyatlarını belirleyen önemli bir faktördür.

  HK Güvence’den alacağınız Ankara Kasko sigortası Ankara teklifi sayesinde aracınız için en uygun fiyatla sigorta işleminizi tamamlamış olursunuz. Firmamız günün her saatinde istediğiniz sigortayı 5 dakika içerisinde vererek güvenli sürüş gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

  Bize https://hksigorta.com/adresinden ulaşabilirsiniz.

  Call Now ButtonAra ve Teklif Al