Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Quick Sigorta

Quick Sigorta

Türkiye’de yerli sermaye ile kurulmuş ve hizmet veren bir sigorta şirketi olan Quick sigorta altyapısını güçlendirerek başarılı bir sistem oluşturmuştur. Hayat sigortası ve broker dışında tüm sigorta ürünlerine hizmet vererek uzman bir kadro ile görev yapmaktadır. Yenilikçi kimliği ile dikkati çeken hızlı ve pratik olmasıyla da güçlü bir yapıya sahip olan sigorta şirketi olarak bilinmektedir. Türkiye’de dijital sigortacılık önemlidir. Bunun içinde şirket bu alanda öncü bir firma olarak bilinir. Değişen yaşam koşullarının dikkate alındığı risklere karşın koruyarak güvence altına alan müşteri öncelikli hareket eden bir firmadır. Hem bireysel hem de kurumsal alandaki her türlü ihtiyaç ve beklentilerinizi de karşılamaktadır.

Quick Araç Sigortaları

 Bilindiği üzere zorunlu trafik sigortası karayolunda seyir halinde olan tüm araçların sahip olması gerekli olan bir uygulamaktadır. Yıllık olarak yenilenmekle yükümlü olduğu bu poliçedeki amaç 3. Şahısların güvence altına alınmasını sağlamaktır. Trafikte karşılıklı risklerin azaltılması ve maddi kaybın olabildiğince aza indirilmesi trafik sigortası ile mümkün olacaktır.

Hksigorta Quick sigorta sayfamız üzerinden alacağınız teklifle birlikte en uygun çözümlerde geliştirilmiş olacaktır. 

Quick Konut Sigortaları

 Quick sigorta konut sigortalarında da öncülük ederek pek çok alanda faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir. Konut, deprem, eşya, yangın gibi risklere karşın konutunuzu güvence altına alacaksınız. 

Quick DASK Sigorta

DASK bilindiği üzere zorunlu bir deprem sigortasıdır. Olası deprem sonrasında meydana gelebilecek olan zararlar DASK ile karşılanacaktır. DASK yaptırmayan konutların deprem sonrasında yardım alabilmeleri mümkün olmayacaktır.

Quick Ferdi Kaza Sigortaları

Ferdi kaza sigortasının amacı sigortalı olan kişilerin sigortalı olduğu sürece yaşayabilecekleri herhangi bir soruna karşın onları güvence altına almaktır. Ferdi kaza sigortasında şartlar poliçede özel olarak belirtilmiştir. Sigorta yaptıran kişinin tedavi masrafları teminatı, gündelik tazminat, vefat teminatı ve daimi maluliyet teminatı gibi poliçe detaylarını da kendisi belirleyebilir.

Quick sigorta yalnız trafik sigortası değil kasko, DASK, ve Ferdi kaza sigortası gibi farklı poliçeleri de müşterilerine sunar. Ferdi kaza sigortasıyla birlikte dünyanın neresinde olursanız olun başınıza gelebilecek her türlü kaza sonrasında hasarınız sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

Neden Quick Sigortayı Tercih Etmelisiniz?

Quick sigorta ekonomik ve hızlı tercihler sunarak sigortalılarını yormadan ve zamanlarını almadan poliçe sahibi yaparlar.

Mobil cihazlar üzerinden pratik olarak sigorta hizmeti almanızı sağlar. 

7/24 müşterilerine sigorta hizmeti verir. 

Mobil uygulamasından kasko ve trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

14 Ocak 2019
228 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al