Ankara Trafik Sigortası

Anasayfa » Ankara Trafik Sigortası

Trafik Sigortası Ankara

Trafik sigortası devlet tarafından zorunlu tutulmuş, motorlu araç sahiplerinin araç ya da uçuncu şahıslara verebilecekleri zararlar için güvence altına alan bir sigorta türüdür. Ankara trafik sigortası hizmeti veren firmamız, araç kullanırken güvenli sürüş için en hızlı ve en uygun fiyatlarla sigorta işlemlerinizi gerçekleştirecektir

  Trafik Sigortası teklifi almak için, lütfen bu bölümde bulunan formu doldurunuz ya da bizi arayınız.

  Ankara Zorunlu Trafik Sigortası

  Zorunlu trafik sigortası adından da anlaşılacağı gibi yapılması gerekli olan bir güvencedir. Aslına bakarsanız her ne kadar karşı sürücüyü koruyor gibi olsa da aslında buradaki ilk hedef sürücünün kendisidir. Çünkü olası bir kaza anında suçun sizde olması demek karşı tarafın aracında meydana gelebilecek maddi ve manevi hasarların sizin cebinizden karşılanması demektir. Üstelik bu konuda anlamazlıklarında yaşanacağını düşünürsek hatalı ya da hatasız durumda karşı sürücüyle sorun yaşanmasının önüne geçilmiş olur.

  Kasko İle Trafik Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

  Kasko sigortasındaki amaç sürücünün kaza durumunda kendi aracında meydana gelen hasarların karşılanmasını sağlamaktır. Yani kazada sizin suçunuzun olup olmadığına bakılmaz. Suç sizde olsa bile sigorta poliçenizde yazan şartların oluşmuş olması halinde kasko sigortanız devreye girer ve hiçbir ücret ödemeden aracınızın onarımını gerçekleştirebilirsiniz. Kasko tamamen kişinin isteğine bırakılmıştır, yani trafik sigortası gibi yaptırma zorunluluğu yoktur. İster yaptırır ister yaptırmazsınız.

  Sonuç olarak kasko ile trafik sigortası arasındaki fark kasko sizin aracınızdaki trafik sigortası karşı taraftaki hasarların onarılmasından mesuldür. Ankara trafik sigortası yaptırdığınızda olası kazalara karşı kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

  Ankara Trafik Sigortası Teminatları

  Ankara trafik sigortası yaptırdığınızda birtakım şartları kabul etmiş ve teminatlarınız doğrultusunda bu haklara sahip olursunuz. Trafik sigortasında teminatları şu şekilde belirlenmiştir.

  • Araç ve Kaza Başına Maddi Hasar Teminatı
  • Kişi ve Kaza Başına Sağlık Giderleri Teminatı
  • Kişi ve Kaza Başına Sağlık Giderleri Teminatı
  • Kişi ve Kaza Başına Sakatlanma ve Ölüm Teminatı

  HK Güvence’den alacağınız Trafik sigortası Ankara teklifi sayesinde aracınız için en uygun fiyatla sigorta işleminizi tamamlamış olursunuz. Firmamız günün her saatinde istediğiniz sigortayı 5 dakika içerisinde vererek güvenli suruş gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

  Bize https://hksigorta.com/adresinden ulaşabilirsiniz.

  Call Now ButtonAra ve Teklif Al