Kasko

Anasayfa » Kasko

  Kasko Sigortası teklifi almak için, yukarıdaki formu doldurunuz.

  Kasko Yaparken Neye Dikkat Etmeli?

  Kasko Yaptırmanın Püf Noktaları Nelerdir?

  Aracınıza kasko sigortası yaptırmayı düşünüyorsanız o zaman neye dikkat etmeniz gerektiğini size bu haberimizle detaylı bir şekilde anlatalım istedik. Çünkü kasko her araç için önemli ve sürücü içinde bir güvencedir. Öncelikli olarak ararken sigorta şirketinin size neler sunabileceğini ve bunun içinde teminatın içeriğini okumanız gerekiyor. Çünkü teminat sizin sigortanızın kapsama alanını belirleyecek olan bir sözleşmedir. Sözleşmeniz içerisinde neler yapılabileceği ve nelerle karşılaşacağınız detaylıca anlatılmış ve yazılmış olacaktır. Olası bir kaza durumunda ise bu teminat çerçevesinde hareket ederek sürüş özgürlüğünün tadını çıkarabilirsiniz. Bazı sigorta şirketleri ise küçük hasarlarda kaskonuzu bozmadığından dolayı size avantaj sunmuş olabiliyor. o yüzden avantajların iyi okunması önemlidir.

  Kasko Primleri

  Kasko kişiye özel olan bir uygulamadır. bunun içinde bu uygulamanın içeriği size özel olarak belirlenecektir. aşağıda kasko primlerine nelerin etki edeceği detaylı bir şekilde belirtilmiştir.

  Yas ve Cinsiyet:

  Cinsiyetin kasko fiyatlarını etkilediğini biliyor musunuz? eğer siz genç bir sürücüyseniz o zaman kasko için ödeyeceğiniz miktar daha fazladır. bunun belirlenmesi ise istatistikler doğrultusunda yapılır. Çünkü genç sürücülerin kaza yapma oranı tecrübesiz olduklarından dolayı daha fazladır. Cinsiyet açısından ise bayanların kaza yapma olasılığı daha düşük olduğundan dolayı onlara daha düşük primler çıkacaktır.

  Aracın Sınıfı ve Yaşı:

  Kaskosu yapılacak olan aracın modeli de fiyatları etkileyen faktörlerden gösterilebilmektedir. Aracınızın yaşı yüksekse bu durumda ödeyeceğiniz kasko primi daha yüksek olacaktır. Kısacası bir aracın yaşı genç olursa ve sürücünün yaşı büyük olursa kasko için ödenecek prim tutarı daha düşük olacaktır.

  Motor Gücü:

  Motor gücü az olan araçların primleri daha düşük çıkacaktır.

  Şehir:

  Hangi şehirde yaşadığınızın etkisi de büyük. Mesela büyükşehirlerde yaşayan sürücülerin kaza yapma olasılığı yüksek olduğundan dolayı kasko sigortası daha yüksek çıkacaktır.

  Trafikteki Sicil Durumunuz:

  Trafikteki bundan önceki durumunuzda göz önünde bulundurulur. Eğer ki siz sık kaza yapan biriyseniz ve geçmişte bu kazalarınız fazlaysa bu durumda kasko primleriniz de yüksek çıkacaktır. Ancak bir yıl içerisinde herhangi bir şekilde kaza yapmamışsanız bu durumda hasarsızlık indiriminden faydalanabileceğiniz için de daha düşük prim ödemesi yaparsınız.

  HK Güvence siz değerli sürücülere her zaman kazasız yolculuklar dilerken ihtiyacınız olacak ve sizi maddi manevi anlamda koruyacak olan kasko sigortanızı da en uygun primlerle yapacaktır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

  1. Saygın Baykara dedi ki:

   Hk sigorta’dan aracım için kasko sigortası yaptırdım Ankara’da bana en uygun fiyatı verdiler. Teşekkür ediyorum bundan sonra her sigortamı kendilerine yaptıracağım. Hatta arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum.

  2. Can Berk dedi ki:

   Fiyat teklifi için mail attım 5 dakikada dönüş sağladılar helal olsun

  3. Haldun dedi ki:

   Muhteşem bir firma. Her şey için teşekkürler.

  4. Cengiz Akdağ dedi ki:

   Aracımın kasko sigortasını HK sigorta’ya internet uzerinden yaptırıyorum. Sağolsunlar kasko surem dolmadan haber veriyorlar. Yıllardır onlarla çalışıyorum

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
  Call Now ButtonAra ve Teklif Al