Ziraat Sigorta

Ziraat Sigorta

2009 yılında kurulmuş olan Ziraat sigorta hayat sigortasının dışında tüm sigorta türlerinde hizmet vermek için ruhsat almış ve 2010 yılı itibariyle de sigortacılık hizmetlerini başlatmıştır. Ziraat sigorta hizmet verdiği ilk yılında net bir kar elde etmiş ve ziraat sigorta mali karının yanı sıra teknik anlamda da kar sağlamıştır. Piyasaya çok güçlü bir giriş yapan iddialı sigorta firması ilerleyen yıllarda da başarısını sürdürmüştür.  Firma çalışmalarını giderek artırmış olduğundan dolayı 6. Yılına gelindiğinde sigorta firmaları arasında ilk 10 sırada yer almıştır.

Ziraat sigorta bankanın güvencesi altında hareket edilmiş olduğundan dolayı Türkiye’nin her yerinden rahatlıkla sigorta avantajını kullanabiliyorsunuz. Bir sigorta firmasından beklenen en önemli şey güvendir. Güven ise sizin aracınızı kullanırken başınıza geleceklere karşı kendinizi sağlama almanız demektir. Ziraat sigorta tüm sigorta müşterilerine bu hizmeti sunarken arkalarında olduğunu hissettirir ve ona göre hareket eder.

Güçlü çalışma alanları ve güçlü bir referansa sahip olan sigorta şirketinin sektördeki kuruluşunun kısa olmasına karşın lider bir noktaya gelmiş olması da bu başarısını gösteren en önemli konu başlığı olarak gösterilmektedir. Ziraat sigortanın güçlü bir performans gösteriyor olması müşterilerinin de kendisini daha fazla tercih etmesine neden oldu.

Ziraat sigortanın vizyonuna baktığımız zaman karşımıza ilk çıkan şeyin de müşteri ile çalışanları arasında büyük bir değer olduğudur. Çalışanlar müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına gerekli her türlü özveriyi sonuna kadar göstermişlerdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor olmak güvenilir, yenilikçilik, kalite ve hızlı hizmeti sunmak demektir. Bu amaçla geliştirilen sistem ve alt yapısı ziraat sigortanın başarısının bundan sonraki süreçte de her zaman en iyi şekilde olacağını bize gösteriyor.

HKsigorta olarak bizden ister trafik sigortası isterseniz kasko sigortası konusunda teklif alabilirsiniz. Teklif alacağınız sigorta şirketleri arasında ziraat sigorta da bulunmaktadır. Biz 7/24 hizmet veren bir sigorta firması olarak Türkiye’de hizmet veren 30’a yakın sigorta şirketinden sizin ya da firmanız için en uygun sigorta teklifini alıp size sunuyoruz.

Aradığınız güvenli ve hızlı bir sigorta şirketiyse o zaman tam yerine geldiniz. Bir telefon kadar yakın olan acentemizin avantajlarını kullanabilirsiniz.

15 Ocak 2019
685 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al