Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta

Sigortacılık sektörü içerisinde Türkiye’de öncü olan şirketlerden birisi olan Anadolu sigorta müşterilerine trafik sigortası, kasko sigortası, özel sağlık sigortası ve buna benzer sigorta ürünleri konusunda hizmet veriyor. Anadolu sigortanın herhangi bir ürününden HKsigorta sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek en uygun fiyat teklifini alabilir ve sigortanızı yaptırabilirsiniz. 7/24 ulaşabileceğiniz sitemizden Anadolu sigortanın sunmuş olduğu avantajlarla genel ve özel şartlar konusunda bizden teknik destek alabilirsiniz.


Anadolu Sigorta Hizmetleri

Anadolu sigorta içerisinde bulunduğu sektör de pek çok anlaşmalı sağlık kuruluşuyla çalışmaktadır. Şirketin anlaşmalı sağlık kurumları hakkında bizden detaylı bilgiler isteyebilirsiniz.


Anadolu Sigorta Kurumsal Değerleri

Anadolu Sigortanın en büyük özelliği Atatürk’ün talimatıyla kurulmuş olmasıdır. Bunun içinde Türkiye’nin ulusal olarak kurulmuş olan ilk sigorta şirketi olma özelliğine sahiptir. Köklü bir yapıya sahip olmasından dolayı sigortacılık sektörünün getirmiş olduğu kurumsal bir anlayışa ve yapıya sahiptir.

Anadolu Sigortanın en büyük avantajı ürün yaratmakta öncü oluşudur. Bunun içinde sigorta sektöründe çok çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Teknolojiyi sürekli olarak takip ederek yenilikler konusuna da her zaman açıktır. Sigortacılıkta kendiniz yenilemek ve kabiliyetini geliştirmek önemlidir. Bunun içinde sorumluluklarının farkında olarak her zaman bir çok konuda öncülük etmiş ve sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştır.
Anadolu Sigorta etik değerlerimize de her zaman sahip çıkar ve bu anlamda vermiş olduğu sözleri de her zaman tutmuştur. Şeffaf insani değerlerden ödün vermeye güçlü bir yapısı vardır. Şirketin mali gücü oldukça yüksektir. Türkiye’de sigorta alanında etkin bir hizmet ağı bulunmaktadır.

Sigorta sektöründe ihtiyacı olan herkese sorunsuz ve sıkıntısız bir hizmet sunup bugün Türkiye’de Anadolu Sigorta güçlü bir marka haline gelmiştir. Sektöre sürekli olarak yön vermek ve sigorta bilincinin yayılması için gece gündüz hizmetlerini aksatmadan sürdüren şirket müşteri odaklı olarak hareket eder. Büyük bir finansal güce sahip olduğundan dolayı sektörde her zaman standartları da yükseltmeyi başarmış ve şirket değerini de artırmıştır.

HKsigorta olarak biz Anadolu Sigorta’dan yaptıracağınız kasko, trafik ve sağlık sigortası hakkında en uygun teklifleri ileterek en uygun çözümleri sunarız.

Anadolu Sigorta Türkiye’nin yerel sermayeli ilk sigorta şirketidir.

12 Ocak 2019
204 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al