Unico Sigorta Trafik Sigortası Hizmeti

Unico Sigorta Trafik Sigortası Hizmeti

Türkiye’de sigorta pazarına 1988 yılında Commercial  Union  Sigorta A.Ş olarak giren şirket Finansbank iştiraki ile elementer alanda ilk poliçesini hizmete sundu. 1995 yılında halka açılan Commercial  Union  Sigorta A.Ş  ünvanını 2004 yılında Aviva Sigorta A.Ş. olarak değiştirmiştir. Aynı yıl ISO 9001 Kalite Sertifikasını almaya hak kazanarak faaliyetlerinin ne kadar başarılı olduğunu göstermiştir. Aviva Sigorta A.Ş. 2008 yılına gelindiğinde en yenilikçi şirket ödülüne layık görülmüştür. 2014 aralık ayında Hollanda kökenli Kibele B.V.,  Aviva Sigorta A.Ş.’ ye ait sermaye payının %98,66’sını devralmıştır. 2015 Eylül ayından itibaren Unico Sigorta A.Ş. olarak pazardaki yoluna devam etmektedir. Hisselerinin tek sahibi Kibele B.V. dir. Kibele B.V.’nin ortakları arasında Avrupa’nın güçlü finans kurumlarından olan;  Alman Kalkınma Bankası, Hollanda Kalkınma Bankası ve İngiltere’nin EMF şirketleri bulunmaktadır. Köklü yapısı ve ticari anlayışıyla memnuniyet konusunda öncü olmuş bir şirkettir. Hayat dışı sigorta konusunda faaliyet gösteren firma;  trafik sigortası, oto dışı kaza sigortaları, zorunlu deprem sigortası, hukuksal koruma sigortası, yangın sigortası, sağlık sigortası, mühendislik sigortaları, nakliyat sigortaları, sorumluluk sigortaları, kredi sigortaları ve tarım sigortaları gibi geniş yelpazesi bulunan ürünlere sahiptir.

Unico Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Trafik Sigortası’ nın zorunlu olması belki de birçok insan için ilk önceleri kabullenilecek bir durum olmasa da ilerleyen zamanlarda en gerekli güvence olduğu anlaşılmıştır. Bilinçli araç sürücüleri gününü geçirmeden sigortalarını yaptırarak oluşabilecek zararlar için önceden önlemini almış olur.

Avrupalı duruşu ile sektördeki ciddiyetini hiç bozmayan Unico Sigorta yenilikçi anlayışıyla rakiplerinden her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. Trafik sigortası konusunda da çeşitli başarılara imza atan Unico Sigorta uygun fiyat teklifleri ve avantajlı ürünleriyle de sektörde ki yerini sağlam bir şekilde korumaktadır.

 Unico Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Zorunlu Trafik Sigortası teminatları konusunda oldukça şeffaf çizgilere sahip olan Unico Sigorta’ya ait ürün, hizmet ve avantajlardan faydalanmak için https://hksigorta.com/   adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Hk sigorta olarak siz değerli müşterilerimize güvenli sigorta hizmeti vermeye devam her daim edeceğiz.

15 Mart 2019
294 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al