Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Türk Nippon Sigorta

Türk Nippon Sigorta

1991 yılında 25 milyar liralık bir sermayeyle kurulmuş olan sigorta şirketi Nippon Fire&Marine ortaklığı tarafından hayata geçirilmiş. 1998 yılında ise Sümerbank tarafından hisselerinin %85’lik bölümü alınarak sermayesinde büyük bir değişikliğe gidilmiştir. 2000 yılından itibaren ise hisselerinin TMSF’ye devredilmesiyle birlikte 2001 yılında HNS grup tarafından satın alınmıştır. Şirket 2008 yılına kadar HNS grup bünyesinde hizmet verdikten sonra hisselerinin büyük bir bölümü ise Harel grup tarafından satın alındı.

Sigorta şirketi 2008 yılından itibaren sigorta sektöründe güçlü bir ekip ve yönetimle birlikte Harel grubunun gücünü arkasına alarak faaliyetlerini sürdürüyor. Türk Nippon sigorta faaliyetlerine ara vermeden hızlı bir şekilde sürdürerek bugün gelmiş olduğu noktadaki başarısını da kanıtlamıştır. Bugüne kadar şirket ilkelerinden hiçbir ödün vermemiş ve amacı daima %100 müşteri memnuniyeti olmuştur. Sigortalılarına güvenilirlik sağlayıp sürekli olarak değer artırma yoluna giden Türk Nippon Sigorta başarısını da disiplinli çalışmasına borçludur.

Şirketin vizyonuna baktığımız zaman küresel bir düşünceye sahip olduğunu görüyoruz. Bu anlamda her zaman fark yaratan yapısıyla yenilikçi olmayı da hedeflemiş ve bunun için Türkiye’de hizmet veren en beğenilen şirket olmayı başarmıştır.

Bir sigorta şirketi için dürüst olmak ve güven sağlamak önemli bir konudur. Daima geliştirmiş olduğu yenilikler ve bu yeniliklerin arkasında durabiliyor olması onun fark yaratmasında da büyük bir etkiye sahiptir. Sigortalıların beklentileri ve talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğini artıran üst düzey kaliteli hizmet sunmaya devam etmiştir.

Şirket çalışanları ve yönetimi kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymakta ve verimli bir çalışma hizmeti oluşturmaktadır. İletişim sigortacılık sektöründe önemli bir konu. Bu anlamda şirket daima açık ve şeffaf bir yönetim benimsemiştir. Türk Nippon Sigortanın ana değerlerine baktığımız zaman bilinçli bir şekilde hizmet verilmiş olduğu görülüyor. Her zaman elindekini verimli kullanarak bu verimi müşterilerine ulaştırmayı da başarmıştır.

Sosyal sorumluluk alanında güçlü olan yapısı kurumsal değerini de artırmayı bilmiştir. Günümüzde fark yaratabilmek adına kurumların da en güvenilir sigorta şirketi olarak bilinmektedir.

 Sigorta şirketi bugün pek çok sosyal sorumluluk projesinin içerisinde olmuş ve bundan sonra da olmaya aynı özenle devam etmektedir.

15 Ocak 2019
265 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al