Axa Sigorta

Axa Sigorta

AXA Grubunun sermayedarı olan AXA sigorta dünya da ilk üç sigorta şirketi arasında yer almaktadır. Dünyanın 48 ülkesinde hizmet vermekle birlikte Türkiye’de her geçen gün güçlü bir yapıya da ulaşmaktadır.

Sigorta şirketleri bakımından Türkiye’nin her bir noktasında hizmet verebiliyor. AXA sigorta müşterilerine kaliteli hizmet sağlayabilmek adına trafik sigortası, kasko sigortası yangın sigortası gibi pek çok üründe sektöründe lider bir konumdadır.

AXA Sigorta Ürünleri

Online sigortacılık lider olan HKsigorta size daha hızlı erişim sağlayabilmek adına 7/24 hizmet vermektedir. Dakikalar içerisinde bize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan sigorta ürününü satın alabilirsiniz. AXA sigortanın her sigorta hizmeti HKsigorta tarafından karşılanmaktadır.
AXA sigorta müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru olarak belirlemede öncüdür. Kurumsal müşterilerine özel poliçeler sunarak sektördeki farklılığını da her zaman ortaya koymuştur.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sigortacılık sektöründe müşteri memnuniyeti önemlidir. Çünkü müşterileriniz sizden ne kadar memnun olursa alacakları poliçe sayısı da o kadar fazla olacaktır. AXA sigorta müşteri memnuniyetine yıllardır önem veren ve çalışanlarından tutun da yönetim kadrosuna varıncaya kadar her zaman üst düzeyde çalışmalar yürüten bir markadır. Müşteri memnuniyeti konusunda KALDER tarafından almış olduğu ödülle de bunu belirlemiştir. Türk Müşteri Memnuniyeti Endeksinin düzenlemiş olduğu ankete göre AXA sigorta üç kez sektöründe müşteri memnuniyeti en fazla olan şirket olarak tescil edilmiştir. Sigorta poliçesi hazırlatan her müşteri duyduğu memnuniyeti her yıl tazelemekle bu tablo da sürekli olarak ölçülmektedir.

En Beğenilen Şirket

AXA sigorta Capital Dergisinin düzenlemiş olduğu araştırmada da büyük başarı sağlayarak en beğenilen şirket olarak seçilmiştir.
Bu sigorta şirketi ile çalışmanın size sağlayacağı çok fazla avantaj bulunuyor. Bunların başında risk yönetimi danışmanlığı hizmeti almanız. Riskler konusunda sizi düzenli olarak bilgilendirdiğinden dolayı da sizde mali avantaj sağlamış olursunuz.

AXA sigortadan alacağınız maksimum teminatların tamamı minimum maliyetlerdedir ve bu da sizin her sigorta türünde kar etmenizi sağlayacaktır.

Sigortacılık sektöründe memnuniyeti belirleyen faktörlerin başında hızlı sonuç alma gelir. Sigorta şirketi ise olası kaza durumunda en hızlı şekilde sonuca vararak ödemenizi gerçekleştirir. Mağduriyet yaşamamanız açısından işbirliği her zaman güçlenerek artırılmıştır.

12 Ocak 2019
565 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al