Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ergo Sigorta

Ergo Sigorta

Avrupa’nın en büyük sigorta gruplarından birisi olan ERGO sigorta kapsamlı ürünleriyle ve hizmetleriyle dünya genelinde 30’u aşkın ülkede hizmet veriyor. Asya ve Avrupa’ da özellikle de Alman pazarında güçlü bir yapısı bulunan lider marka yaklaşık olarak 30 bin çalışana sahip konumda. Sigorta sektöründe lider olan markanın 2017 yılındaki karına baktığımız zaman ise 18,5 milyar Euro gelir elde etmiş ve bunun da 17,3 milyar Eurosunu müşterilerine sunmuş olduğunu görebiliyoruz.

ERGO Sigorta Sigortalamak anlamaktır sloganıyla hareket etmiş ve bunun içinde ürün geliştirmeden ve adım atmadan önce müşterilerinin neler beklediğini analiz eder. Müşteriyi anlamak hizmet modelinin de geliştirilmesi konusunda önemlidir. Sadece anlaşılır ve açık olabilmek yalnızca hizmet sunmak demek değildir. Aynı zamanda yenilikçi olmak gerek piyasayı gerekse sigortacılık sektörünü çok iyi anlamaktan geçiyor. ERGO sigorta müşterilerine olası hasar anında en hızlı ve en kolay desteği de sunuyor.

ERGO sigorta aynı zamanda dünyanın en büyük reasüranslarından olan Munich Re’nin de bir parçasıdır. Munich Re grup içerisinde 210 milyar Euroluk bir yatırıma sahiptir.

ERGO International AG, İsviçre Sigorta’nın%75’ini devraldı ve yeni oluşum ERGOİSVİÇRE adını aldı.

ERGO Hakkında

ERGO sigorta 2008 yılında %25’lik hissesini ERGO Insurance Group’ a devretti ve ERGO International AG bünyesine geçti. Nisan 2010 yılında ise ERGO İSVİÇRE olan adı ERGO olarak değiştirildi. ERGO sigortanın Türkiye pazarında yaklaşık olarak 300’den fazla çalışanı olmakla birlikte 1500’ün üzerinde de acente ve brokeri var. Bugün Türkiye’nin dört bir yerinde sigorta alanında kesintisiz hizmet ve destek sağlamaktadır.
ERGO sigorta misyonunda müşterilerinin yaşamlarını güvence altına almayı öngörmüş ve bunun içinde her türlü ürün içeriklerinde bunu ön plana almıştır. Kasko ve trafik sigortasının yanı sıra sağlık sigortaları konusunda da destek veren sigortanın misyonu Türkiye’yi ERGOLATMAK şeklinde tanımlanıyor.

İnsanlar hayatlarına değer katmak ve bu anlamda da konforlarını artırmak için çeşitli sigorta ürünleri tercih etmektedir. ERGO sigorta ise kurumsal değerlerini ön plana çıkararak müşteri odaklı bir çalışma yürütüp açık iletişim kanallarına önem verir.

12 Ocak 2019
225 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al