Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Sompo Japan Sigorta

Sompo Japan Sigorta

2001 Yılında Finans Sigorta ismiyle kurulmuş olan şirket. Güçlü bir alt yapıya sahipti. Krizin götürülerinin fazla olduğu dönemde kurulmuş olması da güçlü yapısını ortaya koyan en önemli konuların başında geliyor. Şirket kendine özgü bir yönetim anlayışına sahip güçlü bir yönetimi ve başarılı çalışanları bulunuyordu. İlk poliçesini 2002 yılında kesmeye başlayan şirket bu süreç içerisinde gelişimini sürdürmüş ve 2004 yılından ibaren de faaliyetlerin tam olarak başlamıştı. 2007 yılında QNB Finansbank’ın hisselerinin NBG’ye satışmış olması neticesinde ismi Fiba Sigorta A.Ş. olarak değiştirildi. Fiba sigorta olarak 2010 yılına kadar devam eden sigorta şirketi 2010 yılında kar eden tek sigorta şirketi olarak da tarihe geçmişti.

Sigortacılık sektöründe tarihe geçebilmek özellikle de karlılık oranında yükselmiş olmak bir marka için çok önemli bir konudur. Yüksek kar elde edilmesinin en önemli nedenlerinin başında da istikrarlı büyüme geliyor. Şirketin başarısı ortada olurken bugün dünyanın da en büyük 2. Pazarı olan Japonya’nın büyük sigorta şirketlerinden birisi olan Sampo Japan 2010 yılında şirketi devralmış ve adının değiştirilmesi sağlanmıştır.

Sampo japan o tarihten itibaren de başarısını her geçen gün biraz daha katlayarak yükselmeye devam etmiş ve Türkiye’de sigorta sektörü içerisinde başarılı yerini de iyice pekiştirmiştir. Bugün Sigorta şirketinin ürün seçenekleri arasında çok sayıda hizmet bulunuyor. Yalnız ülkemizde değil aynı zamanda dünyada da sigorta sektörü içinde başarısını imzalamış ve halen de bu yönde sürdüren şirket Türkiye’de sigorta alanında %5,3 Pazar payına sahip olmuş bulunuyor.

Şirket kararlarına yön verirken her zaman müşteri çıkarlarını ön planda tutmayı tercih etmiş ve buna büyük özen göstermiştir. Yüksek kalitede bir ürün ve sigorta hizmeti sağlayarak müşterilerinin ve toplumun genel anlamda güvenliğini, sağlığını ve huzurunu bir bütün olarak değerlendirmiş ve buna katkıda bulunmayı da tercih etmiştir. Şirketin ilkeleri arasında her zaman yüksek kalitede hizmet sunabilmek yer alıyor. Bunun içinde 7/24 hizmet aktif bir şekilde devam ediyor.

Samimiyet sigorta sektöründe önemli bir konu Sampo japan bu noktada her zaman iletişime önem vermiş ve müşterileriyle yakın samimiyet içerisinde olmuştur. Her şirket çalışanı yapılan hareketin şirket itibarına etki ettiğini bilir bunun içinde yüksek bir sadakat söz konusudur.

15 Ocak 2019
226 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al