Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Gulf Sigorta

Gulf Sigorta

Gulf sigorta 2013 yılında kurulmuş ve kurulduğu zaman ismi Turins Sigorta şeklinde olmuştur. Şirket 2016 yılına gelindiğinde ie Gulf Sigorta olarak Türkiye’deki pazarda daha geniş bir hizmet vermeye de başlamıştır. Gulf sigorta kendisini tanımlarken her zaman Türkiye’de en sevilen ve tercih edilen sigorta şirketi olmak istediklerini belirtmiş ve vizyonunu da ona göre belirlemiştir. Türkiye’de kurumsal ve bireysel birçok müşterisine hızlı sigorta çözümleri sunarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Sigorta şirketinin finans yapısına baktığımız zaman güçlü bir yatırım görebiliyoruz. Ürün branşlarında müşterilerine kaliteli hizmetler sunarak hızlı çözümler geliştirmiştir.

Gulf sigorta yola çıktığı andan itibaren sektörün ve Türkiye’de sigorta ihtiyacı olan müşterilerine uygun ürünler geliştirmiş ve bunun içinde kolay erişilebilir olmuştur. sigorta hizmeti verirken her zaman ilk tercih edilen olmayı hedeflemiş ve bunun içinde uzun vadeli partnerlerden yana tavırlar içerisine girmiştir. Öncelikli hedefleri arasında daima memnuniyet olan şirketin bugün gelmiş olduğu güçlü yapıya baktığımız zaman adımlarını bilerek ve mantıklı bir şekilde atmış olduğunu da görebiliyoruz.

GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P

%44 hissesi Kuwait Projects Company (KIPCO), %41,4 hissesi Fairfax Financial Holdings Limited ve kalan hisseleri hazine ve halka açık olan GULF INSURANCE GROUP K.S.C.P 1962 yılında şirket temellerini atmış olup bölgesindeki iki dev şirketin bilgi ve tecrübesinin ortaklığında 9 farklı ülkede faaliyetine devam etmektedir.

Gulf Sigorta vizyonunu açıklarken her zaman Türkiye’de en beğenilen şirket olmayı belirlemiş. Bunun içinde müşterilerine her zaman değer katacak çözümler sunmuş. Sigorta firmasının ürünlerinin yanı sıra çalışanlarını da teknolojiyi de güçlü bir şekilde takip etmektedir. Zaman hızlı akıp giderken sigorta sektöründe de sürekli olarak yeniliklerin olmasını zorunlu hale getiriyor. Bugün pek çok sigorta firması hizmet verirken müşteri odaklı hareket eder ve bunun içinde sürekli olarak kendisini geliştirmeyi ve insanların beklentilerini analiz etmeye çalışır.
Gulf sigorta müşteri ve çalışanları arasında saygılı hareket eder. Saygı iletişimde en kuvvetli olan konudur. Biz şunu çok iyi biliyoruz ki ilk günden bu yana sigorta şirketinin başarılı olması ikili ilişkilere de önem vermesinden kaynaklanır. Güven üzerine inşa edilen bir yapı her zaman karşılığını beklenenin üzerinde olacaktır.

12 Ocak 2019
203 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al