Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Eureko Sigorta

Eureko Sigorta

Sigorta sektöründe güçlü bir yapıya sahip olma arzusuyla müşteri ve iş ortaklarının güvenlerini öncelikli tutan Eureko sigorta sorumluluklarını ve süreçlerini belirlemiş olduğu esas nokta olarak güveni ön planda tutmuştur.

Sigortacılık sektöründe anlaşılır ve net olmak önemli bir konudur. Şirket buradan yola çıkarak tüm sigorta süreçlerinde basit ve sade bir tutumdan yana hareket eder. Verdiği her hizmette süsleme ve abartılardan uzak durarak sektör içerisine bürokrasinin de bulaşmasını engellemiştir. Şirket içerisinde alınan kararların hepsi hızlı olduğundan dolayı tüm süreç, ürünler ve hizmetler hızlı bir işleyiş içerisinde hareket eder. İletişime önem veren Eureko sigorta doğru kanallardan doğru kişilere ulaşabilmek adına da temel değerlerini her zaman korumuştur.

Şeffaf Sigorta Şirketi

Eureko sigorta şeffaf olmaya önem veriyor ve söylenilen ve söylenilecek her şeyi de zamana net bir şekilde belirlemiştir. İletişime önem verdiğinden dolayı da verdiği hizmetleri her zaman iletişime açık tutmuştur. Yapılan çalışmaların tamamının hesap verilebilir olması müşteri, ortak ve çalışanlarında dürüst bir yapı içerisinde olmasını sağlamıştır.

Başarılı Yönetim

Tüm Eureko yönetimi ve çalışanlarının başarma arzusu her zaman en üst seviyede olmuştur. bir şirketi ayakta tutan en önemli özellik başarma arzusudur dolayısıyla şirket sürekli en yenisini, en iyisini ve mükemmeli yakalama konusunda daima kendisini geliştirmiş ve bu gelişimi de her zaman ilerilere doğru taşımıştır. Rekabet edebilme gücü önemli bir konudur. Şirket hedeflediği noktaya doğru hızlı bir şekilde ilerlerken temel ilkelerinden de bugüne kadar hiçbir şekilde vazgeçmemiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, çalışanları açından mutlu bir markadır. Yaratıcılığa daima önem vermiş ve sürekli yeni ürünlerle birlikte Türkiye’de bir ilk olmam hedefini de her zaman diri tutmuştur.

Sigorta sektöründe fark yaratabilmek önemlidir. Bunun içinde çözüm üretmede esnek olmak, standartların üzerinde düşünüp rakiplerine karşı bir adım önde olmak gerekir. Şirket yaratıcığını sürekli olarak geliştirmiş ve ezber bozan bir tutum içerisinde olmuştur. Eureko sigorta Avrupa’da 5 ülkede ve 14 bin 500 çalışanıyla dünyanın en büyük sigorta ortaklarından olan Achmea’nın üyesidir. Sigorta şirketi hayat sigortasının dışında tüm sigorta işlemlerinde faaliyet göstermiş. 1989 yılında garanti sigorta olarak kurulmuş olsa da 2007 yılından itibaren de bugünkü adını almıştır.

12 Ocak 2019
184 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al