Ak Sigorta

AKsigorta şirketi 1960 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne kadar gelişimini de hızlı bir şekilde sürdürmüştür. Şirketin otomobil sigortalarından tutun da sağlık sigortalarına varıncaya kadar pek çok ürün yelpazesi bulunuyor. Ürünler hem kurumsal anlamda hem de bireysel olarak tercih edilebilmektedir. Aksigorta 2011 yılından itibaren İMKB’ye açılmıştır.

Şirket bugün 700’ün üzerinde çalışana ve 16 bölge müdürlüğüne sahiptir. Türkiye genelinde yaklaşık olarak 2000’in üzerinde bağımsız acentesi vardır. 990 adet banka şubesiyle de Türkiye’de hizmet veren sayılı bankalar arasında gösterilmiştir.

Şirketin ortaklarından olan Ageas Avrupa ve Asya ülkelerinde büyük başarılara ve ortaklıklara imzasını atmış ve halen de yürütmekte.
Aksigorta şirketinin ürün çeşitliliğine baktığımız zaman ise aşağıdaki ürünleri gösterebiliriz.

  • Araç Sigortası
  • Konut Sigortası
  • İş Yeri Sigortası
  • Sağlık Sigortası
  • Diğer Sigortası

Aksigorta Araç Sigortası

Araç sigortalarının özelliği kaza sonrasında karşı tarafın ve sizin maddi olarak zararının karşılanmasını sağlamaktır. Aksigorta ise araç sigortalarında trafik sigortası ve kasko sigortası şeklinde iki ayrı poliçe düzenleyerek burada karşı tarafın ve sizin maddi zararlarınızı güvence altına alır. Aksigorta’nın kasko sigorta ürünleri ise kendi arasında gruplara ayrılır örneğin Akkasko, Muafiyetli Oto Kaskom, Ticari Kasko vs. gibi çeşitlendirilmiştir.

Aksigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortasının amacı sürücülerin olası kaza anında meydana getirmiş oldukları maddi manevi zararın karşılanmasını sağlamaktır. Aksigorta trafik sigortası ise bu noktada sürücülerin araç kullanırken kendilerini güvende hissetmeleri için başlatılmış olan bir hizmettir. Aksigorta yılların tecrübesine dayanarak araç sürücüleri kendi güvencesi altına almıştır. Sürücünün herhangi bir nedenden dolayı kaza yapması ve bu kaza neticesinde suçlu olara karşı şahıslara hasar vermesiyle devreye girer ve önceden belirlenmiş olan limitler dahilinde ödeme yapar.

Aksigorta trafik sigortası teminatlarına baktığımız zaman burada farklı teminat gruplarının da ortaya çıkmış olduğunu görebiliyoruz. Örneğin 3. Şahıslara verilebilecek olan hasar teminatı.

Bu teminatta Aksigorta trafik sigortası olan bir aracın kaza yapması ve kaza neticesinde de ölümün ya da yaralanmanın meydana gelmesi halinde oluşacak olan maddi zarar yine önceden belirlenmiş olan limitler dahilinde karşılanacaktır.

Trafik sigortası zorunlu olan bir uygulamadır ancak genişletilmesi gibi bir durumda söz konusudur. Yani teminat genişletme avantajı sunan Aksigorta belirlenmiş olan teminat limitlerini de ek bir ücret karşılığında artırabilmektedir. Burada örnek gösterilecek olan rakamlar ise üçüncü şahısların bedeni hasarlarında 150.000/450.000 TL ilave koruma teminatına sahip olunabilir.

Aksigorta trafik sigortası hizmetinde teminatlar yalnızca üçüncü şahıslarla ilgili değil kendi aracınız içinde yapabileceğiniz ek teminatlar hazırlamıştır. Bu ek teminatlardan birisi çekici hizmetidir.

Aksigorta Trafik Sigortası Çekici Hizmeti

Zorunlu trafik sigortası olan aracın kaza yapması ya da arızalanması halinde çekici hizmeti devreye girer ve size daha güvenli yolculuklar sağlar. Aracınızla uzun yolculuğa çıkıyorsanız çekici hizmetinin sizin çok işinize yarayacağını söyleyebiliriz.

Aksigorta Ferdi Kaza Teminatı

Aksigorta’nın ürünleri arasında ferdi kaza sigortası da bulunuyor. Aracın kaza yapması halinde yalnızca üçüncü şahıslara değil aynı zamanda sürücüyü de koruma altına alacak olan bir teminat modelidir. Ek bir ücret karşılığında ferdi kaza sigortası yaptırılabilir. Ferdi kaza sigortasında limitler ise 5.000/10.000/20.000 TL olarak belirlenmiştir.

Aksigorta Trafik Sigortası İle Kendinizi Güvene Alın

Aksigorta trafik sigortası yapılması halinde sigortalı aracın başına gelebilecek herhangi bir kaza durumunda ortaya çıkan maddi zararlar giderilir. Bu karşı sürücü için olduğu gibi kendi aracınız içinde teminatlarla uygulanabilmektedir.

Karayolunda yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı Aksigorta her zaman sizin yanınızda olacaktır.

Aksigorta Konut Sigortası:

Konut sigortasının amacı konutunuz ve eşyalarınızı olası risklere karşın güvence altına almaktır. Bunun için kapsamlı ürün seçenekleri bulunur.

Ankara’da bulunan HK Sigorta Güvence şirketimiz aracılığı ile, size en uygun sigorta ve kasko seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Konut Sigortası ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akbank çalışan dünyasını da düşünmüş ve özellikle de yöneticilerin işlerinin sekteye uğramaması için iş yeri sigortasında ürün çeşitliliği sunmuştur. Akaryakıt sigortasından otel sigortasına varıncaya kadar seçenekleri vardır.

Dilerseniz sizde bizimle iletişime geçebilir ve size uygun sigorta seçeneklerini öğrenebilirsiniz.

Aksigorta Sağlık Sigortası

İnsan sağlığı önemlidir bunun içinde her şeyden önce kendi sağlığınızı güvence altına almak gerekir. Aksigorta’nın sunmuş olduğu sağlık sigortaları arasında Bireysel Sağlık Sigortası, Hayat Sigortası, Seyahat Sigortası, Tamamlayıcı sağlık sigortası gibi farklı ürün seçenekleri vardır.
Sağlığınız sizin en kıymetli hazinenizdir. Bize ulaşarak Aksigorta sağlık sigortası ile ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

( +90 312 221 00 13)

Aksigorta Diğer Sigortalar

Tüm sigorta şirketleri gibi Aksigorta’da her türlü sigorta poliçesiyle ilgili çalışmalar yapmış ve hizmet verdiği sektör içerisinde yeniliklere imza atmak adına daima gelişim içerisinde olmuştur. Bu anlamda menüde belirtmiş olduğumuz sigorta ürünlerinin dışında da özel olarak hazırlanmış olan sigorta ürünleri bulunmaktadır. Aksigorta’nın sunmuş olduğu diğer sigorta ürünleri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

11 Ocak 2019
655 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al