Sompo Japan Sigorta Trafik Sigortası

Sompo Japan Sigorta Trafik Sigortası

Her bölgede ve sigortacılık anlamında her alanda yer edinmeyi hedefleyerek 1995 yılında yola çıkan Sompo Japan Sigorta siz değerli müşterileri sayesinde planladığı hedeflerine ulaşmıştır. Her türlü sigorta hizmetlerini maksimum seviyede müşteri memnuniyetiyle sunan Sompo Japan Sigorta trafik sigortası alanında bunu göstermiştir. Tecrübeli ekip arkadaşları ile yoluna devam eden bu organizasyon gün geçtikçe daha da güçlenerek büyümekte ve bu durumu göz kamaştırarak başarı basamaklarını hızlı adımlarla çıkmaktadır.

Sompo Japan Trafik Sigortası Fiyatları

Her araç sahibinin yaptırmakla zorunlu olduğu Trafik Sigortası; herhangi bir kaza anında karşı tarafın maddi ve ya bedeni hasar görmesi halinde karşı tarafın zararının karşılanması amacı ile yapılmaktadır. Bu sigorta şekli sigorta sahibinin zararını karşılamaz. Trafik Sigortası olmayan araçlar uygulamalarda görüldükleri yerde cezai işleme tabii tutulur ve trafik ekipleri tarafından araçlar bağlanır. Trafikten men edilen aracı geri almakta kolay olmaz ve trafik sigortası yapılmayan araçlar trafiğe çıkamaz. O bakımdan Trafik Sigortaları zamanında yapılmalıdır. Bu hem bizim için hem de herhangi bir kazaya karıştığınızda karşı taraflar için çok ehemmiyet taşıyan bir konudur.

Trafik sigortası limitleri kaza anında oluşacak hasara göre değişir. Maddi hasarlı bir kaza limiti daha az iken yaralamalı ve ya ölümlü kazaların limiti daha fazladır. Poliçelerde belirlenen unsurlar aynı zamanda poliçe değerini de belirler.

Sompo Japan Trafik Sigortası Teminatları

Sompo Japan trafik sigortası sunduğu imkanlar ile size en uygun poliçeyi hazırlar hiçbir şekilde mağdur olmamanız için ciddi ekiplerle çalışmaktadır. En ufak ayrıntı dahi ciddi şekilde ele alınarak müşterilere sunulur ve müşterilerimizin isteği ve ihtiyacı doğrultusunda en uygun poliçe hazırlanır. Yılların birikimi ve tecrübesi ile en iyi sigorta şirketleri arasında yer alan Sompo Japan sigorta’ ya ait en iyi teklifleri görmek için https://hksigorta.com/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Bugüne kadar sağladığımız güven ve ekonomik fiyatlarla sigorta sektörünün öncüsü olmaya devam etmekteyiz. İnternet adresimizden online işlemler yaparak doğru bilgiler doğrultusunda sigortanız için hızlı cevap alabilirsiniz.

19 Mart 2019
671 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Ara ve Teklif Al