Ray Sigorta

Ray Sigorta

Ray Sigorta 1958 yılında kurulmuştur. Kurulması ise tamamen ihtiyaçtan dolayı olmuştur. Bugün Türkiye’de hizmet veren THY, TCDDY, Denizcilik İşletmeleri gibi büyük kuruluşlar o zaman sigorta işlemlerini koasürans sistemi ile çözmeye çalışıyorlardı. Uygulanan bu sistem ise o zaman fayda sağlamayacak bir şekilde fiyatlandırılıyor ve farklı şartlar içeriyordu. 1957 yılına gelindiğinde ise Ray sigortanın kurulması kararı alındı ve sigortacılık sektörü içerisine giriş yapılmış oldu.

1992 yılına kadar devam eden sigorta bu tarihten sonra Doğan Holding tarafından özelleştirilerek satın alındı. 1997 yılında ise hisse senetleri İMKB’de işlem görmeye başladı. 

Ray Sigorta Ürünleri

Ray sigorta bugün köklü geçmişi ve de sigorta alanındaki tecrübesinden kaynaklı olarak müşterilerini risklere karşı koruyabilmek adına gerekli olan önlemlerin hepsini alıyor. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan şirket poliçelerini paketler halinde sunuyor.

Araç Sigortaları

Aracınızla güven içerisinde trafiğe çıkmak istiyor, hem kendi canınızı hem de üçüncü şahısların canını güvence altına almak istiyorsanız o zaman araç sigortanızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Ray sigorta araç sigortası seçenekleriyle de farklı ve cazip alternatifler sunuyor. Zorunlu trafik sigortası ve kasko sigortasının yanı sıra geniş kapsamlı sigorta seçenekleriyle de hizmet vererek müşterilerine hızlı çözümler sunabiliyor. 

Özel Sağlık Sigortaları

Ray sigorta yalnız araç sigortaları konusunda değil özel sağlık sigortasında da geniş bir kapsama sahip. Müşterilerine kusursuz ve sorunsuz bir hizmet sağlayabilmek ve beklentilerine cevap verebilmek adına özel sağlık poliçeleri hazırlayarak sağlığın tam donanımlı hale getirilmesini sağlıyor. Ray sigortanın özel sağlık sigortaları sayesinde tüm ailenizi ve sizin sağlığınızı güvence altına alabiliyorsunuz. Ray sigorta SGK anlaşmalı yaparak tamamlayıcı sağlık sağlık sigortası konusunda istediğiniz bir özel hastaneden hizmet alabiliyorsunuz.

Özel sağlık sigortalarının çeşitlerine baktığımız zaman ise farklı alternatifler görülüyor.  Bunlar ise Yabancılar Sağlık Sigortası, Mediray, Acil Sağlık Sigortası ve Tehlikeli Hastalıklar Sigortası gibi özel sağlık poliçeleri, her türlü duruma karşı hazırlıksız yakalanmamanız adına büyük kolaylık sağlıyor.

Konut Sigortaları

Ray sigortanın vermiş olduğu hizmetler arasında DASK başta olmak üzere farklı konut sigortası alternatifleri de bulunuyor.  Tam kapsamlı Konut Sigortası, evinizde oluşabilecek yangın, su basması gibi kazaların yanı sıra komşularınıza verebileceğiniz zararları da güvence altına alıyor.


14 Ocak 2019
696 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al