Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ray Sigorta Trafik Sigortası

Ray Sigorta Trafik Sigortası

Devlet kurumlarının (TCDD, Denizcilik İşletmeleri ve THY gibi) sigorta ihtiyaçlarını koasürans ile gidermekteydiler. Ancak bu sistem oldukça maliyetli olmasına rağmen gerekli ihtiyaçları da karşılamıyordu. Durum böyle öyle olunca Devletimiz tarafından Ray Sigorta kuruldu. 90’lı yılların başına kadar kamu kurumu olarak devam eden şirket bu tarihten sonra özelleştirilen kamu kurumları arasına girerek Doğan Holding bünyesine dahil olur. Özelleşen şirket daha da çok yol kat eder ve 90’lı yılların sonlarına doğru İMKB’ye açılarak işlem görmeye başlar. Sigortacılık anlamında Ülkemizin manevi değerleri arasında yer alan bir isimdir. Sağlık sigortası, araç sigortası ve konut sigortası gibi birçok sigorta işlemini gerçekleştirmektedir. Geçmişten aldığı güç ile günümüze ışık tutmaya devam etmektedir. Sigorta sektöründeki büyümesi engellenmeyen Ray Sigorta bunu en çokta müşteri memnuniyeti ve cazip fiyat anlayışına borçludur.

Ray Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Araç sahiplerinin en temel ihtiyaçları arasında bulunan Zorunlu Trafik Sigortası ülkemiz de Devlet tarafından belirlenen temel şartların altına inemez. Önceki dönemlerde vatandaşların yaşadığı mağduriyetler dikkate alınarak böyle bir yol izlenmiştir. Tabii ki müşterilerin isteği doğrultusunda ilave durumlar poliçeye eklenebiliyor. Bu da fiyat farkına neden olmaktadır. Uzman kişilerle çalışmak hem sizi hem de karşı tarafı mağdur etmez. Her hangi bir hasarlı kaza durumunda sigorta şirketleri kazaya karışan diğer şahıs ya da şahısların zararlarını karşılamakla yükümlüdür. Bu hasar maddi ve ya bedeni olma üzere ikiye ayrılır. Bedeni hasarlı kazalarda ödenen bedeller maddi hasarlı kazalarda ödenen bedellerden daha da ağırdır. Her aracın sigortalı olması hiç kimsenin mağdur olmamasını sağlar. Sigorta süresi sona ermiş araçlara ceza yazılmasının yanı sıra trafikten men edilerek trafik ekipleri tarafından belirli otoparklara çekilir. Aracın bu otoparktan çıkabilmesi için öncelikle sigortası yapılmalı ve otoparkta kaldığı gün kadar otopark kirası ödenmelidir.

Ray Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Ray Sigorta farklılığını yaşamak ve uygun tekliflerini görmek için https://hksigorta.com/  adresimizden bize ulaşabilir ve aracınız için en uygun trafik sigortası teklifini de 7/24 alabilirsiniz.

19 Mart 2019
197 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al