Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Groupama Sigorta

Groupama Sigorta

Ziraat Bankasının önderliğinde 1959 yılında Başak Sigorta olarak kurulmuş 2006 yılında da Groupama tarafından satın alınmıştır. Bir süre Başak Groupama sigorta ismiyle devam ettikten sonra 2008 yılında yaşanan özelleştirme neticesinde de grubun bünyesine katılarak Güven Sigorta ile birleştirilmiştir. Groupama Sigorta adını ise 2009 yılında almış ve o tarihten bu yana da bu isimle anılmıştır.

Şirket bireysel emeklilik sigortası ve hayat sigortası konusunda da faaliyet sürdürmüştür. Groupama Emeklilik 1997 yılında Başak Emeklilik adıyla Ziraat Bankası ve Başak Sigorta ortaklığı yapılmış 2006 yılından itibaren de Groupama emeklilik olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Şirketin genel yapısına baktığımız zaman ülke genelinde 2 bin 073 tane acentesi ve 1687 Tarım Kredi kooperatifi 113 Anadolubank Şubesi, 19 İller Bankası Şubesi, 1 Aktif Bank Şubesi ve 315 Finansbank Şubesi’yle banka acentelerinde hizmet vermektedir. Şirket, banka harici 3800 adet satış noktasıyla Türkiye’nin en geniş dağıtım kanalına sahip sigorta şirketi ünvanına sahiptir.
Hksigorta olarak bizde size kasko sigortası, trafik sigortası, sağlık, hayat, DASK ve ferdi kaza sigortası konularında size en uygun teklifleri sunuyoruz.

Groupama Hizmet Anlayışı

Sigorta sektöründe hizmet anlayışının mutlaka üst seviyede olması gerekir. Bunun içinde sorumluluk önemli bir konudur. Şirket geniş acente ağı ile müşterilerine hızlı çözümler sunarak sorumluluğunun bilincinde hareket eder. Müşteriden gelen her türlü talep ve beklenti en kısa süre içerisinde çözümlenerek teknik kapasitenin de artırılması sağlanmış olacaktır. Bir sigorta şirketinin toplumun genelini ilgilendiren konularda sorumluluk üstlenmesi gerekiyor. Şirket bu anlamda sosyal sorumluluk projelerinin de içerisinde olmaya önem vermektedir.

Müşteri odaklı çalışma prensibi içerisinde olan şirketin büyüme ve sürdürülebilirlik noktasında da hedefleri oldukça büyüktür. Yanınızda ve yakınınızda sloganıyla hareket eden sigorta şirketi Avrupa’nın da liderleri arasında yer almıştır.

Biz HKsigorta olarak size hizmet sunarken en uygun, en kaliteli ve sorumluluğunun bilincinde olan sigorta firmalarından teklifler sunarız. Verdiğimiz her teklif sorumluluğun bilinciyle hareket eder ve ihtiyaç olması durumunda da hızlı çözümler sunar.

Groupama sigorta Türkiye’de hizmet veren güvenilir sigorta firmaları arasındaki yerini almıştır.

12 Ocak 2019
233 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al