HDI Sigorta

HDI Sigorta

HDI sigorta Almanya’nın güçlü gruplarından Talanx Group ailesine dahil edilmiştir. Bugün Türkiye’de yüzlerce acentesiyle birlikte hizmet veren sigorta şirketi müşterilerine yalnız Türkiye’de değil uluslararası alanda da bütün olanaklarıyla hizmet vermektedir. HDI sigorta kurumsal yapısını çok kısa bir sürede tamamladıktan sonra Türkiye’nin her gölgesinde Müdürlükler ve acenteler açmış ve üstün bir hizmet kalitesiyle hizmet vermektedir. Almanya’da 3 büyük sigorta şirketi arasında olan Talanx Grup bugün dünyanın 150 ülkesine de hizmet vermektedir. 

Alman grup 2006 yılında Türkiye’ye giriş yaptığında ilk olarak İhlas Sigortayı almıştı. Sonrasında ise sigorta firmasının adını değiştirmiş ve HDI sigorta adını almıştır. Almanya’nın 3. Büyüğü olan sigorta şirketinin 1903 yılında Almanya’da kurulmuş olduğu biliniyor. 

HDI sigortanın bağlı olduğu grubun merkezi Almanya’da Grup içinde aynı amanda çok sayıda markayı barındırıyor. Sigorta sektöründe büyük olabilmek için mutlaka geniş bir hizmet ağının olması gerekiyor. Grubun dünyanın 150 ülkesinde var olması da onun gerçek anlamda Avrupa’nın en büyükleri arasında olmasını da sağlamıştır. 

HDI sigortanın vizyonuna baktığımız zaman amacın tutkuyla çalışmak ve sektöre yön vermek olduğunu biliyoruz. Müşterilerini dikkate alan ve direk olarak ihtiyaca yönelik hizmet veren kesintisiz hizmet vermeyi hedefleyen ve bunu da bugüne kadar başarmış olan bir marka.  

Sigorta sektöründe girişimci bir yapıya sahip olmak aynı zamanda girişimci düşünceyi ön plana çıkarmaktan geçer. HDI sigorta sorumluluk bilinciyle hareket edip öngörülü yaklaşımı ve azami özeniyle dikkat çeker

Sigorta sektöründe müşterilerinizin işlerini kendi işi gibi düşünüp ona göre hareket etmek gerekir. Bunun içinde çözüm odaklı olmak ve hızlı karar vermek gerekecektir. HDI sigorta süreci daha hızlı bir şekilde hareket ettirdiği için müşterilerinden de bu yönde her zaman olumlu geri dönüşler almıştır. Yenilikçi yapısıyla birlikte yeni yollar bulmayı ana görev edinmiş markanın faaliyet alanlarının da genişletilmesi sağlanmıştır. 

Sigorta sektöründe sonuç odaklı olabilmek önemli bir konudur. Bu amaçla marka başarılarını değerlendirirken kendi elde etmiş olduğu sonuçlara bakmıştır.

Hksigorta olarak güçlü sigorta firmalarıyla çalışıp en uygun fiyat tekliflerini size sunuyoruz. HDI sigorta kasko, trafik ve sağlık sigortası için tekliflerimizi alabilirsiniz.

13 Ocak 2019
638 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al