Ethica Sigorta

Ethica Sigorta

Henüz yeni kurulmuş olan bir sigorta firması olan Ethica Sigorta kısa süre içerisinde altyapısını güçlü bir hale getirerek çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı. Ethica sigortanın en başarılı faaliyetleri ise yenilikçi olmasıdır.

Bir sigorta şirketi yeniliklere ne kadar açık ve sevebilir derseniz Ethica sigortayı size örnek olarak gösterebiliriz. Sigortacılıkta dinamiklerin değiştirilmesi ve insanların yaşam kalitesinin artırılması önemlidir.
Bireysel olarak sigorta sektöründe çığır açan ekonomik ve avantajlı ürünler sunarak işletmelere özel olarak ürünlerini sunabiliyor. Sigorta şirketinin avantajlı bir tarafı ise özenli seçtiği acentelerle çalışıyor olmasıdır. Hksigorta olarak bizde size hizmet verirken başarılı sigorta şirketleriyle çalışarak size her zaman en üst kalite ve seviyede hizmet sunuyoruz.

Türkiye’de güvenilir sigorta şirketi denildiğin de henüz yeni olmasına karşında ilk akla gelen olmayı başarmıştır. Sektördeki acenteleri şehir acenteliği ile tanıştırmış olan şirket kaza hasar ve maddi kayıp yaşanması durumunda da hızlı destek sunarak çözüm odaklı olarak çalışıyor. Ethica sigortanın ülke çapında yaklaşık 1600’ün üzerinde anlaşmalı oto servisi ve 500’ün üzerinde anlaşmalı sağlık kuruluşu var. Bu da demek oluyor ki Türkiye’nin neresinde olursanız olun aracınızı, evinizi ve hayatınızı sigortalatabiliyor ve hızlı destek alabiliyorsunuz.

Sigorta şirketinin üretimine baktığımız zaman hızlı bir yükselişte dikkatleri çekiyor. Daha bir yılını tam doldurmadan 1 milyonun üzerinde poliçe kesebiliyor olması da büyük bir başarı. Şirket için genel olarak baktığımızda yeni olmasına karşın hızlı bir yükseliş göstermesi de başarısını ortaya koyuyor. Şirketin yöneticilerinden tutun da çalışanlarına kadar hızlı bir şekilde müşterilerinin beklentilerine yanıt verip karşılık verebiliyor olması da ürünlerinde Pazar payının güçlü olmasını sağlamış.

Doğaya ve insana kısacası tüm canlılara duyarlı olabilmek önemlidir. Ethica sigorta bu anlamda Türkiye’de etik değerlere de önem veriyor. Müşteri ilişkilerine baktığımız aman temelinde dürüstlük var. Açık, anlaşılır ve şeffaf olmak ise hizmetlerini zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamış durumda.

Ethica Sosyal Sorumluluk

Şirket sosyal sorumluluk projelerine de önem veriyor. Toprağını ve insanlarını seven yerli bir yönetim kadrosuna sahip hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Ethica Sigorta, evrensel ve etik değerleri benimseyen bir kültüre sahiptir; verdiği sözleri tutmanın gururuyla çalışır; iş ortaklarına, çalışanlarına, müşterilerine ve ülke ekonomisine değer katar, toplumsal faydaya duyarlıdır.

12 Ocak 2019
613 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al