Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Quick Sigorta Trafik Sigortası

Quick Sigorta Trafik Sigortası

Quick sigorta 2017 yılından itibaren hayatımıza girmiş sigortacılık sektörü içerisinde pratik çalışmalarıyla ön plana çıkmış bir sigorta şirketidir. Hayat dışı sigorta branşlarında hizmet vermekle birlikte sigortanın sunmuş olduğu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır.

  • Trafik Sigortası
  • Kasko Sigortası
  • Seyahat Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • DASK

Sigorta şirketinin hizmet kapsamında sunduğu faaliyetleri kendi içerisinde detaylayacak olursak şu şekilde belirtebiliriz.

Quick Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası bilindiği üzere zorunlu yapılan bir sigorta türüdür. Bunun için trafikte seyir halinde olan tüm araçların trafik sigortası yaptırması gerekir. Trafik sigortasının amacı üçüncü kişilere verilecek olan zararların tazminini sağlamak. Quick sigorta ise trafik sigortası hizmetiyle bunu müşterilerine kapsamlı bir şekilde sunuyor. Firmanın trafik sigortasına ek olarak sunmuş olduğu ek teminatları da söz konusudur. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerin ek teminat yaptırarak trafik sigortasının kapsamını biraz daha genişletebilirler. Trafik sigortası belli limitler doğrultusunda hazırlanır ve buna göre belirlenmiş limitler doğrultusunda karşı tarafa sizin tarafınızdan verilmişolan zararlarda yine Quick sigorta tarafından karşılanır. Trafik sigortası yaptırılırken güven önemlidir. Buna göre şirket güvenilir sigorta şirketleri arasında gösterilerek bu konunun da müşterileri tarafından düşünülmemesini sağlamıştır. Trafik sigortası bir yıl boyunca geçerliliği olan bir poliçe türüdür. Dolayısıyla aracınızın sigortası yaptırıldıktan itibaren 1 yılı tamamlaması halinde yenilenmesi gerekir. Yenilenme işleminin yapılmaması halinde ise cezai işlem uygulanır ve bunun bir takım yaptırımları da olacaktır. HK Güvence olarak bizden alacağınız Quick sigorta trafik sigortası hizmetiniz tamamlanmadan önce size uyarılarak yenilenmesi gerektiği bildirilecektir. Trafik sigortası diğer sigorta türlerinde olduğu gibi kişiye özel olarak yapılır ve bu sayede fiyatların belirlenmesi de sağlanmış olur. Aracınız için trafik sigortasını Quick sigortadan yaptırmak istediğinizde bizimle iletişime geçerek teklif almanız yeterli olacaktır. Onaylamanız halinde sigorta poliçeniz hazırlanarak online olarak işleminiz tamamlanmış olur.

Quick Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Quick sigorta yalnız trafik sigortası değil kasko, DASK, ve Ferdi kaza sigortası gibi farklı poliçeleri de müşterilerine sunar. Ferdi kaza sigortasıyla birlikte dünyanın neresinde olursanız olun başınıza gelebilecek her türlü kaza sonrasında hasarınız sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

24 Mart 2019
176 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al