Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Neova Sigorta Trafik Sigortası

Neova Sigorta Trafik Sigortası

Neova trafik sigortası alanında Türkiye’nin en iyi firması olma yolunda hedeflerine doğru hareket ederken her geçen gün müşteri kitlesini de artırmayı başarmıştır. Kuvey Türk bankasının sigorta sektörüne girmiş olduğu 2008 yılında kurulan Haliç Sigortanın hisselerini almıştır. Neova müşterilerinden gelen yoğun talepler doğrultusunda hareket eder ve özel olarak geliştirmiş olduğu kendi ürünleriyle birlikte hizmet verir.

Neova Trafik Sigortası

Trafik sigortasının amacı olası bir kaza durumunda karşı tarafa verilecek olan hasarın karşılanmasını sağlamak dolayısıyla sürücüler bu sayede trafikte daha güvenli ve özgür bir şekilde hareket ederler. Trafik sigortasının zorunlu olması ile birlikte araç sahipleri de en uygun olan sigorta firmasını tercih ederek araçlarının poliçelerini hazırlamayı tercih ederler. Trafik sigortalarında üst sınır ancak devlet tarafından belirlenir ve bu şekilde sigorta şirketinin belirlemiş olduğu fiyatlar doğrultusunda trafik sigortanızı da yaptırırsınız. Zorunlu olan bu sigortanın yaptırılmaması durumunda ise bir takım cezai işlemlerin yanı sıra yaptırımlarda sürücüleri bekler. Dolayısıyla mutlaka yaptırılarak güvence altına alınması gereken trafik sigortasında Neova bugüne kadar başarılı bir geçmişe sahip olmuştur.

birçok sigorta şirketi gibi Neova’da ürün çeşitliliğinin fazla olmasına önem verir. Bu anlamda ürünlerinden bir tanesi de kasko sigortasıdır. Kasko sigortasının amacı trafik sigortasından tam tersi olarak çalışması ve karşı taraftaki aracın değil sizin aracınızda meydana gelecek olan zararın karşılanmasını sağlamaktır. Kasko sizi trafikteki her türlü olumsuzluklardan koruyabileceği gibi kapsamı da trafik sigortasından çok daha geniştir. Neova sigortanın müşterileri için hazırlamış olduğu ürünlerden bir tasni de seyahat sigortasıdır. Aniden meydana gelebilecek hastalık ya da yaralanma gibi durumlarda poliçeniz üzerinde belirtilen limitler doğrultusunda hareket edilerek sizi güvence altına alacaktır. Dolayısıyla seyahatiniz sırasında böyle bir neden yüzünden de gezinizi yarım bırakmak durumunda kalmazısınız.

Neova Sigorta’nın ürünleri yalnız aracınız ya da sağlığınızla sınırlı kalmıyor. Sunduğu Dask ve konut sigortasıyla da müşterilerine hizmet veriyor. DASK bilindiği gibi yaptırılması zorunlu olan ancak yaptırmadığınızda da bir cezai yaptırımı olmayan sigorta türünden. DASK yaptırdığınızda evinizi olası bir depreme karşı da güvence altına almış olursunuz.

24 Mart 2019
186 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al