Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

SBN Sigorta

SBN Sigorta

SBN sigorta 1990 yılında Doğan Holding ve Türk Ticaret Bankası Emekli ve Munzam Sandığı Vakfı ortaklığı ile Ticaret Sigorta A.Ş. adıyla kurulmuştur. 2008 yılında adını SBN olarak değiştiren sigorta şirketi bugün güçlü bir insan kaynağı ve üstün bir hizmet kalitesine sahiptir. Hizmetlerini Şekerbank Şubeleri aracılığı ile yürüten ve Şekerbank’ın Türkiye geneline yayılmış olan güçlü alt yapısıyla hizmet veren SBN sigorta müşteri memnuniyetini yüksek tutarak her bölgede varlığını da korumayı başarmıştır.

2012 yılına geldiğimizde ise yeniden bir yapılandırmaya gidilerek risk seçimine dikkat çekmiş, düşük riskli segmentlere de yönelmiştir. SBN sigorta insan sermayesine ciddi yatırımlar yapmış ve sektörde sıra dışı olmayı da başarmıştır. Sigorta şirketleri arasında tercih edilen ve istenilen marka olmayı da başarmıştır. 

 Sigortacılık sektöründe marka olmak sizin sermayenizle aynı orantıda olacaktır. Bugün SBN sigortanın arkasında Şekerbank gibi güçlü bir yapının olması da aynı zamanda kendisini daha ön plana çıkarmasını da sağlamıştır.

SBN sigortanın güçlü olmasının bugün beraberinde getirmiş olduğu pek çok alternatifinde olduğunu biliyoruz. Bu anlamda markalaşma yolunda kendinden emin bir şekilde atılmış olan adımlarla yoluna hızlı ve büyüyerek devam eden sigorta şirketi Türkiye’de pek çok noktada da geniş bir müşteri kitlesinin olmasını sağlamıştır.

Sigorta sektörü genel anlamda bakıldığı zaman her geçen gün büyüyen ve gelişmeye devam eden bir sistem. Tamamen insanları korumaya yönelik olarak hazırlanmış olan bu sistem sayesinde insanlar kendilerini çok daha fazla güvende hissedebiliyorlar. Gerek araçları, gerek konutları, gerekse sağlıklarının daha fazla değer kazanması için geliştirilmiş olan sigorta sistemi sayesinde insanlar ani meydana gelebilecek sıkıntılarda da ekstra paralar ödemek zorunda kalınmıyor.

Hksigorta sigorta şirketleri konusunda geniş bir ürüne sahip olmakla birlikte müşterilerine hızı teklifler sunarak uygun çözümler sağlamaktadır. İstediğiniz bir sigorta hizmetini bizden günün her saatinde talep edebilirsiniz.

Biz yalnız belli bir alanda değil sigorta sektöründe genel olarak sizi risklerden koruma noktasında hizmet veriyor ve geniş bir müşteri ağımızla birlikte size hızlı çözümler sunuyoruz.

15 Ocak 2019
261 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al