Halk Sigorta

Halk Sigorta

Halk sigorta seçkin personelleri ve hızlı hareket eden takım arkadaşlarıyla sigorta sektöründe güçlü çalışmalara imza atmıştır. Daima ileri sloganıyla hareket eden sigorta şirketinin donanımlı imkanları ve hızlı çalışan personelleri verimi de hızlı bir şekilde artırmıştır. Halk Sigorta sürekli olarak kendisini geliştirebildiği ve süreç yönetimini en iyi şekilde değerlendirebildiği içinde daima bundan sonraki süreçte de yenilemeye açıktır.  

Aşağıda halk sigorta hizmet türleri ile ilgili birkaç önemli ayrıntı paylaşılmıştır.

HKsigorta’dan yaptıracağınız trafik, konut ve kasko sigortalarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Halk Sigorta Trafik SigortasıTrafik sigortası bilindiği üzere motorlu bir aracın kullanımı sırasında üçüncü şahıslara verilebilecek zararlarda maddi hasarın karşılanmasını sağlar. Trafik sigortası, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu teminat altına alan zorunlu bir sigortadır. Trafik sigortasında poliçenin teminat limitleri HAZİNE MÜSTEŞARLIĞI tarafından belirlenerek resmi gazete de yayınlanacaktır. Bu husus Türkiye’de hizmet veren tüm sigorta şirketlerinin uymak zorunda olduğu bir uygulamadır.

Halk Sigorta Kasko Sigorta

Aracınızda hiçbir şeyin şansa bırakılmasını istemiyorsanız o zaman alacağınız Halk Sigorta kasko poliçesiyle kendinizi ve aracınızı güvende hissedeceksiniz. Arabanız HALK SİGORTA güvencesinde olsun istiyorsanız Hksigorta size bu konuda destek sağlayacaktır. Halk sigortadan alacağınız bir kasko sigortasıyla birlikte aracınızda oluşabilecek riskleri de ortadan kaldırmış olursunuz. Kasko sigortasının amacı hareket ya da durma halinde iken sigortalının veya aracınızı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracınızın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalarda devreye girecektir. Bunun yanı sıra üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler.  Kasko sigortası aynı zamanda aracınızın çalınması ya da çalınmaya teşebbüs edilmesi durumunda aracınızda meydana gelebilecek olan hasarları da karşılayacaktır. 

Halk Sigorta Konut Sigortası

Halk sigortası yaptırdığınız zaman evinizi ve evinizdeki tüm eşyalarınızı koruma altına almış olacaksınız. Bazen evinizde beklemediğiniz şekilde deprem, yangın, hırsızlık gibi durumlar meydana gelebilecektir. Halk sigorta konut sigortasıyla birlikte uğrayacağınız maddi zararlarınızda ortadan kalkmış olacaktır.

12 Ocak 2019
758 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al