Halk Sigorta Trafik Sigortası

Halk Sigorta Trafik Sigortası

50’yi aşkın sanatkar ve esnafın birlikteliği ve Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi’nin öncülüğünde Türkiye’nin tek ve ilk kooperatif şirketi olarak 1958 yılında kurulmuştur. Birlik Sigorta konumunda iken 50.000 TL kuruluş sermayesi, 30.000 TL ödenmemiş sermayesi bulunurken 1997 yılında A.Ş.’ ye dönüştürülerek 1 trilyon ödenmiş sermayeli bir şirket haline gelmiştir.

2009 yılında Türkiye Halk Bankası kendi hisse oranını %89,18 e çıkararak büyük ortak olmuştur. Kalan kısım ise gerçek kişiler, meslek odaları, Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi’ne aittir. 2010 yılında olağanüstü genel kurul yapılarak Birlik Sigorta A.Ş  ünvanının HALK SİGORTA A.Ş olarak değiştirilmesine karar verilmiş ve 2011 yılı başında ismi Türkiye Ticaret Sicili Gazetesinde yayınlanarak değiştirilmiştir. Türkiye’nin en değerli kurumlarından biri olan Halk Bankası’na olan güven Halk Sigorta ile yeni bir boyut kanmıştır. Halk Sigorta arkasına aldığı bu güç ve güven ile sigortacılık piyasasına yeni bir soluk getirmiştir. Ülkemizin hemen hemen her il ve ilçesinde şubesinin bulunması Halk Sigorta’nın bu pazarda ne kadar güçlü olduğunun bir ifadesidir. Kurumsal kimliğinin verdiği bilgi ve birikim ile çalıştığı firmalarda bir o kadar ciddi ve kurumsal firmalardır.

Halk Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Maddi ve ya bedeni hasarlı kazalarda eğer trafik sigortanız var ise karşı tarafın bütün zararını sigorta şirketleri karşılar. Eğer ki sigortanız yok ise bu masrafları kendiniz karşılamak zorunda kalırsınız. Zaten zorunlu olan trafik sigortanız yok ise her hangi bir trafik uygulamasında bu ortaya çıkar ise trafik sigortası bulunmadığından dolayı hem ceza yersiniz hem de aracınız otoparka çekilir. Aracınızı ancak cezanızı, otopark ücretini ve de trafik sigortasını yaptırarak alabilirsiniz. Zorunlu Trafik Sigortası’nda Halk Sigorta’yı tercih etmek hem ekonomi açısından hem de güven açısından sizin için oldukça makul bir durumdur. Kuvvetli servis ağları ve 7/24 hizmetleri sizi memnun edecektir.

Halk Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Ülkemizin en köklü kuruluşlarından olan Halk Sigorta kurumsal olması hasebi ile verdiği teminatlar da garanti altındadır. Halk Sigorta bilgi, fiyat ve teminatları için https://hksigorta.com/    adresi size yeterli olacaktır.

25 Mart 2019
314 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al