Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Generali Sigorta

Generali Sigorta

Generali Sigorta 1831 yılında İtalya’da kurulmuş ve ülkemizde ilk sigorta firması olma özelliği ile de dikkat çekmiştir. Generali ilk kez 1863 yılında İstanbul’da ilk acentesini kurduktan sonra faaliyetlerine başlamış ve 1989 yılına gelindiğinde ise Generali Sigorta A.Ş kurularak yerelleşmeye gidilmiştir. Generali sigorta için bir tanımlama yapılacaksa bugün Avrupa’da en büyük 3 sigorta firmasından bir tanesidir.

Ülkemizde yaklaşık olarak 700’ün üzerinde acentesi bulunuyor ve bunun içinde geniş bir erişim potansiyeline sahip denilebilir. Müşterilerine ulaşabilme adına da pek çok farklı alternatif kanalları kullanarak vermiş olduğu hizmetlerin kalitesini daima artırmayı seçmiştir. Sigorta firması seçilirken uygun fiyat arandığını biliyoruz bunun içinde Generali sigorta uygun sigorta teklifleriyle müşterilerine karşı da her zaman kaliteli sunumlar yapmıştır. Geniş bir sigorta ürün ağı olan firma sektörde her zaman liderliğe oynamıştır.

Sigorta sektöründe müşterilerine vermiş olduğu önemi aynı şekilde çalışanlarına da sağlamıştır. Bunun içinde gerek kendi içerisinde gerekse sigorta sektörü içinde her zaman en güvenilir marka olmayı da bilmiştir. Türkiye’de hizmet ağının her geçen gün büyüdüğü firma kendini yalnızca ekonomik anlamda değil aynı zamanda sosyal ve çevresel olarak da güçlü bir konuma getirmiştir.

Sigorta sektörü içerisinde uzun dönem başarıyı yakalayabilmek önemli bir konudur. Bu nedenle de ülkede en iyisini yapabilmek adına gece gündüz çalıp ihti
Generali Sigorta 1831 yılında İtalya’da kurulmuş ve ülkemizde ilk sigorta firması olma özelliği ile de dikkat çekmiştir. yaca yönelik olan ürünleri sunmuştur. Yüksek kalitede ürün ve servis imkanı sunan sigorta insanların hayatlarını değiştirme konusunda da önemli adımlar atmıştır.

Şirket bundan sonraki süreçte de hızlı bir şekilde büyüyeceğine daima inanıyor ve bunun içinde başarılarını bir temel olarak ele alıyor. Sigorta sektöründe sosyal diyalog önemli bir konu firma çalışanlarıyla iş geliştirme konuları üzerinde sürekli olarak bilgi alışverişi içerisine girerek onlardan da katkılar almayı sağlamıştır.

Generali sigorta 2006 yılından sonra amacını belirlemek üzere Avrupa Sosyal Hakları sözleşmesini temeline almış ve buna göre yönetici ve çalışanlar arasında da karşılıklı güveni ön plana çıkarmıştır.

Generali Sigortanın kurumsal sorumluluk stratejisinin ana hatlarında sürdürülebilir olmak vardır. Bu amaçla her geçen gün yenilenme ve büyüme çalışmaları da devam etmektedir.

12 Ocak 2019
242 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al