Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta

Ankara Sigorta Bakanlar Kurulunun 1936 yılında almış olduğu karar sonrasında kurulmuş güçlü bir sermayeye sahip olan sigorta şirketidir. Sektörde uzun yıllardan beri var olması bir anlamda öncü kuruluş olmasını da sağlamıştır. 2002 yılında kalite belgesini alan şirket müşterilerine kaliteli hizmet sağlayabilmek adına sürekli olarak yeniliklere yer vermeyi hedeflemiş ve bunu da başarmıştır.

Ankara sigorta esnek, dürüst ve müşteri odaklı hizmet vererek şeffaf bir yapıya sahip olmuştur.
Polis Bakım ve Yardım Sandığı iştiraki olan Ankara Sigorta 500 TL sermaye ile 1936 yılında kurulmuştur. Ankara Sigorta’nın büyük hissesi Polis Bakım ve Yardım Sandığı tarafından 2000 yılında özelleştirme idaresinden satın alınmıştır.

Sigorta sektöründe risk yönetimi önemli bir konudur. Sigorta şirketi ise risk yönetimi çalışmalarını sürdürerek müşterilerinin tüm risklerini de tespit etmekte ve analiz yapmaktadır. Ankara sigortanın ürünlerine baktığımız zaman ise konut, iş yeri, yangın, sağlık, tarım, nakliyat ve mühendislik sigortaları dallarında faaliyet gösteriyor.


Konut sigortasında da ürün çeşitliliğine sahip olan şirket konut artı sigortası ve DASK yani zorunlu deprem sigortası hizmeti de sunmaktadır.
Ankara sigorta yalnız bireysel anlamda değil kurumsal firmalara da hizmet sağlıyor. İşyeri sigortası bu hizmetlerinden bir tanesidir ve bu sigorta çerçevesinde Kombine otel sigortası, Kombine akaryakıt sigortası, Eczane paket sigortası ve Küçük işletme sigortası (ASKİP) gibi farklı ürünler sunmaktadır.


Ankara Sigorta Sağlık Sigortası Ürünleri

İdeal sağlık sigortası, Sey-Rahat seyahat sağlık sigortası, Tra-Well seyahat sağlık sigortası, Kasko sigortası ve zorunlu trafik sigortası, İnşaat all risks sigortası, Montaj all risks sigortası, Makine kırılması sigortası, Elektronik cihaz sigortası, nakliyet sigortası ve daha birçok farklı sigorta ürününe sahiptir.

Hksigorta üzerinden Ankara sigortanın tüm anlaşmalı servisleri, sağlık kurumları hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Kurumsal İlkeleri

Ankara Sigorta ekip ruhuna önem veren hizmette sürat odaklı hizmet verir. Sürekli olarak kendisini geliştirmek ve bu anlamda da daima mükemmel hizmeti sunabilmek için çalışır. Sigortacılık sektörü içerisinde yeniliklere açık olmak demek kendini de geliştirmek demektir. şirket yenilikçi yapısını sürdürerek marka olma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Köklü bir geçmişe sahip olduğundan dolayı da teknolojiyi yakından takip eder.

12 Ocak 2019
235 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al