Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Gulf Sigorta Trafik Sigortası

Gulf Sigorta Trafik Sigortası

En beğenilen ve tercih edilen sigorta şirketi olabilmek için yola çıkan Gulf Sigorta 2013 – 2016 yılları arasında Turins Sigorta adı altında hizmet vermekte idi. Haziran 2016 yılında ise yoluna Türkiye pazarında Gulf Sigorta olarak devam etmektedir. Çok uluslu bir yapıya sahip olan Gulf Sigorta bu avantajlı durumu ile kurumsal ve bireysel sigortacılık anlamında farklılık oluşturmaktadır. Finansal değerleri kuvvetli olan şirket rakiplerine nazaran bir adım daha öndedir. Uzmanı olduğu sigortacılık sektöründe müşterilerine sağladığı güven tercih edilme noktasında her zaman tam not almıştır. Benimsediği ilkeli sigortacılık vizyonu ile uygun ürünleri Türkiye pazarına sokmuş ve uzun vadeli sigorta şirketiniz olmak için her türlü kolaylığı sağlamakta ve bu yolda emin adımlarla ilerleyişini sürdürmeye devam etmektedir.

1962 yılında temelleri atılan Gulf Insurance Group K.S.C.P’nin %41,4 hissesi Fairfax Financial Holdings Limited’e %44 hissesi Kuwait Project Company’ ye ve kalan kısmı da halka açıktır. 9 farklı ülkede faaliyet gösteren şirket uluslararası platformda da hatırı sayılır bir konuma sahiptir.

Gulf Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Trafik sigortası birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de zorunludur. Trafik Sigorta Poliçe şartlarının asgari şekli Devletimiz tarafından belirlenmiş olup diğer ilave ürünler sigorta şirketleri ve kişiler arsındaki anlaşmalara göre serbest bırakılmıştır. Trafik sigortaları kişi ya da kurumları istenmeyen durumlar karşısında mağduriyetini önlemek için olmazsa olmazlar arasındadır. Eğer ki bir araç sahibiyseniz trafik sigortasını yaptırmak zorundasınız. Eğer trafik sigortanızı yaptırmazsanız çeşitli cezai müeyyideler ile karşı karşıya kalabilir ve hatta aracınız trafikten men dahi edilebilir. En ekonomik ve şartları bakımından en iyi poliçeye sahip olmak için Gulf Sigorta’nın sizlere sunduğu hizmetlere de bir göz atmalısınız.

Gulf Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Teminatları ile de göz dolduran, Türkiye’de anlaşmalı geniş servis ağı ve profesyonel ekibi ile kaliteli ürünleri hizmetinize sunan Gulf Sigorta’ya   https://hksigorta.com/    adresimizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan her şeye ulaşabilirsiniz. Hk sigorta olarak dünyanın en iyi sigorta şirketlerini ayağınıza getirmekten her zaman onur ve gurur duymaktayız.

19 Nisan 2019
175 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al