Groupama Trafik Sigortası

Groupama Trafik Sigortası

1959 yılında kurulmuş olan Groupama Sigorta araç sigortaları konusunda birkaç seçenekle hizmet veren Ziraat Bankası önderliğinde kurulmuş güçlü markalardan bir tanesidir. Firma ilk olarak Başak sigorta ismiyle kurulmuş ve bu şekilde tanınıyorken 2006 yılında Groupama tarafından satın alınarak 2008 yılından itibaren isim değişikliğine gitmiştir. 2009 yılında isminin değiştirilmesinin nedeni ise Güven sigortayla birleşmiş olmasıdır. 2009 yılından itibaren de artık sigortacılık sektörü içerisinde Groupama ismiyle devam ediyor.

Trafik sigortası bilindiği üzere zorunlu olan uygulamalardan bir tanesi dolayısıyla ülkemizde trafikte seyir halinde olan her aracında mutlaka yaptırması gerekiyor. Bunun için aradığınız firmalar içerisinde en uygun teklifi veren sigorta firmasına da sigortanızı yaptırabiliyorsunuz. Groupama Sigorta ise burada müşterilerine sunmuş olduğu ekonomik fiyatlarla dikkatleri üzerine çekerken kurulma amacından da hiç sapmadan aynı titizlik ve kaliteyle de yoluna devam etmeyi tercih ediyor. Firmanın genel olarak yapısına baktığımız zaman bugün Türkiye’nin 81 ilinde şubeleri ve temsilcilikleri bulunuyor. Dolayısıyla bu firmadan alacağınız hizmetin kalitesi de beklentilerinizin de üzerinde olacaktır.

Groupama Trafik Sigortası Fiyatları

Groupama trafik sigortası fiyatları ile ilgili HK sigorta olarak bize başvurmanız halinde en uygun olan rakamların araştırılarak sunumu yapılacaktır. 7/24 hizmet verme kapasitesine sahip olan firmamızla iletişime geçtiğinizde uygun olan teklifin kabul edilmesi halinde online olarak sigortanız gerçekleştirilecek ve trafikte güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Firmamız müşterilerine kolaylık sağlayabilmek adına 7/24 hizmetin yanı sıra aynı zamanda takip sistemini de işletir. Bu sayede sigortanızın süresi dolmadan önce sizi arayarak yenileme işleminin yapılıp yapılmak istenmediğine dair bilgi alınacaktır. Okeylemeniz halinde de aynı bilgiler doğrultusunda trafik sigortanız yenilenmiş olur. Biz HK güvence olarak güçlü yapımızı yılların bize vermiş olduğu geçmişimize dayanarak ortaya koyar ve hızlı çözümler üretiriz.

Groupama Sigorta

Groupama sigorta firmasının hizmet anlayışı da işleyişi kadar kalitelidir. Sorumluluklarının bilincinde olan sigorta firması trafik sigortası konusunda en uygun teklifle birlikte istemesi halinde ek teminatlarda hazırlayarak uygun çözümler sunabilmektedir. Bizim aracılığımızla Groupama sigortadan alacağınız trafik sigortası ile birlikte kaza sonrasında karşı karşıya kalacağınız maddi hasarda güvence altına alınmış olursunuz.

19 Nisan 2019
256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al