Generali Sigorta Trafik Sigortası

Generali Sigorta Trafik Sigortası

Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olan Generali Sigorta İtalya’nın Trieste kentinde 1831 yılında kurulmuştur. Ülkemizde sigorta hizmetlerini sunmak için ilk acentesini İstanbul’da 1863 yılında açarak faaliyetlerine başlamıştır. Ülkemizde 700 ü aşkın acentesiyle Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren Generali Sigorta Avrupa’nın  3 büyük sigorta şirketi arasındadır. Bu da ürün yelpazesinin geniş olmasının bir göstergesidir. Müşteri ve çalışanlara verdiği kıymet sayesinde her hizmetini kaliteli tutan şirket sigorta işlemlerinde gösterdiği başarıyla sektörün liderlik koltuğuna hızlı ve emin adımlarla tırmanmaya devam ediyor. Her şeyden önce güvenilir olmayı ilke edinen şirket bu konuda hiç taviz vermemektedir. 60’ ı aşkın ülkede faaliyet gösteren şirket 55 milyona yakın müşterisi ve 75 bin çalışanıyla 2017 yılında dünyanın sürdürülebilir şirketleri arasında yerini almıştır. 155 yılı aşkındır Türkiye’de faaliyetlerine devam etmesi temellerinin ne kadar sağlam olduğunun göstergesi. Batı Avrupa ülkelerinde liderliği elde bırakmayan şirket Orta Avrupa ve Doğu Avrupa’nın yanında Asya ülkelerinde de yaygınlaşarak global yapısını daha da güçlendirmektedir.

Generali Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Araç sahiplerinin çeşitli kaza riskleri durumunda karşılarına çıkabilecek maddi ve ya bedeni zararlar için önlem olarak yapılan trafik sigortası Ülkemizde zorunlu hale getirilmiştir. Bununla beraber birçok firma sigorta sektörüne girerek gelişen ve büyüyen bu pazarda ki yerlerini almışlardır. Trafik Sigortası’nın zorunluluğu kişinin fiyat sal anlamda da tercih yaparken araştırmasına neden olmakta. Bir çok kişi için karışık ve yorucu olan bu iş artık internet ortamında kolaylaşmıştır. https://hksigorta.com/   adresimizden Generali Sigorta’nın fiyat aralıklarını inceleyebilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz. Dinamik ve güçlü ekonomik yapısı bulunan Generali Sigorta sunduğu hizmetlere karşılık verdiği fiyat teklifleri oldukça caziptir.

Generali Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Generali Sigorta müşteri memnuniyet ve güvenini ön planda tutmak ve bu değerlerine zarar vermemek için teminatlar konusunu da sıkı tutmakta, müşterilerinin zarar görmemesi için ciddi fedakârlıklar yapmaktadır. Dünya pazarında yıllardır sağlam bir şekilde ayakta kalabilmek ancak ve ancak güvenilir, şeffaf ve sözünün eri olmaktan geçer.

19 Nisan 2019
315 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al