Eureko Sigorta Trafik Sigortası

Eureko Sigorta Trafik Sigortası

Hollanda merkezli Achmea şirketinin Türkiye’de hizmet veren firmasının adı Eureko Sigortadır. 200 yıldan fazladır hizmet veren şirket 14.500 çalışanıyla 6 ülkede faaliyet göstermektedir. Bulunduğu ülkeye göre farklı isimlerde şirketleri bulunmaktadır.

  • Hollanda : Achmea
  • Avustralya: Achmea
  • Yunanistan: Interamerican Greece
  • Slovakya: Union Slovakia
  • Kanada: Onlia
  • Türkiye: Eureko Sigorta

Dünyanın önde gelen ülkelerinde faaliyet gösteren firma başarısını bazı ilkelere bağlamaktadır. Bunların arasında en önemlisi dayanışma konusu. Hizmet verdiği müşterilerini müşteri değil ortak olarak görüp büyük bir dayanışmaya imza atmaktadırlar. Şeffaflık konusunda dünyanın en iyisi dersek abartmış olmayız. Dünya genelinde sektör pazarında sigortanın tüm alanlarında faaliyet göstermektedir. Merkezi olan Hollanda’nın neredeyse yarısına hizmet vermektedir. Güçlü finans yapısıyla da göz dolduran şirket bu konumunu da yaptığı yatırımlarla iyi değerlendirmektedir.

2007 yılında Garanti Bankası ile ortaklık anlaşması yapan Achmea, Garanti Sigorta’nın bazı sigorta faaliyetlerini belli % oranlarıyla satın almıştır. Anlaşma gereği devir süreci 2011 yılında tamamlanmış olup %20 hissesi Garanti Bankası’nda bulunan Eureko Sigorta’nın tamamı Achmea şirketine geçmiş oldu.

Başarılı ve uzman yönetici kadrosu ile her geçen gün gelişerek büyümekte her attığı adım ile kendi hakkında söz ettirmektedir.

Eureko Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Eureko Sigorta sigorta sektörünün her alanında yer aldığı gibi Trafik Sigortası alnında da yer almaktadır. Her türlü araç sahibinin yaptırmakla yükümlü olduğu da ha doğrusu zorunlu olduğu bu sigorta her hangi bir kaza durumun da karşı taraf ve sizin için bir teminattır. Anlaşmalı servisleri ile kaliteden ödün vermeyen Eureko Sigorta müşterilerinin mağdur olmaması için her türlü imkanı kullanmaktadır. Finansal gücünün hatırı sayılır olması verdiği tekliflerin ekonomik düzeyde olmasını sağlamaktadır. Sizlerin de bu imkanlardan faydalanmanız için hk sigorta olarak Eureko Sigorta hizmetlerini sunmaktayız.

Eureko Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Sigorta teminatları konusunda oldukça hassas olan şirket ortakları olarak gördüğü müşterilerini her zaman ön planda tutmaktadır. Eureko Sigorta ile ilgili detaylı bilgi, poliçe, teminat ve fiyat teklifleri için https://hksigorta.com/ adresimizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

19 Nisan 2019
539 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al