Ethica Sigorta Trafik Sigortası

Ethica Sigorta Trafik Sigortası

Daha yolun başında olan bir kuruluş olmasına rağmen pazarda ismini hızlı bir şekilde duyurmuştur. Tam bir kurumsallık örneği olan şirket sigorta sektörüne öyle bir hızlı giriş yaptı ki kimse bu kadarını ummuyordu. İşini iyi bilen ve seven ekip arkadaşları ile yola çıkan firma çok yeni olmasına rağmen 1 yıl gibi kısa bir sürede  milyona yaklaşan poliçe keserek sektörün önde gelen şirketlerine bende varım demiştir. Yenilikçi yapısı ile dikkat çeken şirket insan odaklı prensiplerle hareket ederek hızlı büyümesine devam etmektedir. 1500 den fazla oto servisi ve 450 den fazla sağlık kuruluşu ile anlaşma sağlayarak Türkiye’nin dört bir köşesinde hizmet vermektedir. Uzun yıllardır sektörün liderliğini sürdüren firmalara ticari anlamda kafa tutar haldedir. Sorumluluklarını hakkıyla yerine getiren firma bütün sözlerini yerine getirmektedir. Anlaşmalı olduğu firmaları özenle seçmiş ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Biz de hk sigorta ailesi olarak bu yeni değeri sizlerin hizmetine sunmaktan gurur duymaktayız. Girişimciliğin hakkını veren Ethica Sigorta’nın adını ilerleyen zamanlarda sıkça duyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ethica Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Zorunlu Trafik Sigortası kişilerin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Herhangi bir kaza durumunda cebinden hiç para harcamadan karşı tarafın masrafları tamamıyla ödenmektedir. Tabii ki kazanın durumu ve konumu da önemlidir. Sektörün genç delikanlısı Ethica Sigorta sektörde verdiği hızlı ve güvenilir hizmetin yanı sıra uygun fiyatları ile göz doldurmaktadır. Şeffaf bir yapıya sahip olan şirket; müşterileri tarafından anlaşılır olmanın büyük keyfini yaşamaktadır. Fiyat ve hizmet anlayışında ki başarılarını görmek için kısa sürede hizmet verdiği müşteri sayısına bakmak yeterli olacaktır.

Ethica Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Toplumsal hayatta sigorta önemli bir yer tutmaktadır. Yaşadığımız her an olumsuz şeyler olma olasılığı yüksektir. Artan insan sayısı ve araç sayısı kaza risklerini artırmaktadır. Bu riskleri minimum hale getirmek için kurulan bu sistemin içerisindeki teminatlarda mühimdir. https://hksigorta.com/ adresimizden Ethica Sigorta’nın kampanya ve fiyatlarına kolaylıkla ulaşarak işlem yapabilirsiniz. Aynı zamanda şirketin sigorta teminatlarını rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

19 Nisan 2019
599 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al