Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Axa Sigorta Trafik Sigortası

Axa Sigorta Trafik Sigortası

Türkiye geneline 2 binin üzerinde bir acentesiyle hizmet veren Axa sigorta şirketi Türkiye’de 81 ilde hizmet vermektedir. Geniş servis ağı ile birlikte müşterilerine kesintisiz ve hızlı ulaşım imkanı sağlayan firmanın yüksek memnuniyet kapasitesine sahip olduğu bilinir. Axa bireysel ya da kurumsal olarak hizmet verebilmektedir. Hizmetlerinin tamamında kurumsallığı ön planda tutmuş olduğu için tekli ya da çoklu sigorta işlemlerinin hiçbirinde bir farklılık göstermez. Sigorta şirketinin acenteden acenteye hiçbir fark gözetmemesi fiyatlarında her acentede aynı olmasını sağlamıştır. Tüm dağıtım kanallarında ürünlerle ilgili tek fiyat mevcuttur.

Axa grubunun yalnızca sigorta konusunda değil aynı zamanda kişisel koruma ve gayrimenkul planlaması noktasında da dünya liderliğini yürütmekte olduğunu biliyoruz. Şirketin sigorta ürünlerine baktığımız zaman yalnızca trafik sigortası değil aynı zamanda sağlık, emeklilik, hayat sigortası ve diğer ticari sigortalara ilişkin pek çok ürün seçeneği de mevcuttur. Axa sigorta faaliyetlerine 1916 yılında başladı. Şirket o günden bu zamana kadar da hem bireysel hem de kamusal her türlü ihtiyaca yönelik olarak sigorta poliçesi hazırlamaktadır.

Axa Sigorta Trafik Sigortası fiyatları

Zorunlu trafik sigortası adından da anlaşılacağı gibi her motorlu aracın mutlaka yaptırması gereken bir uygulama aracın dolayısıyla burada insanlar zorunlu olduğundan dolayı direk olarak trafik sigortası fiyatlarına odaklanmaktadır. Doğru olanda aslında budur çünkü her sigorta şirketi fiyat teklifini sunarken farklı alternatifler ve teminatlar ortaya koyarak fiyat sunarlar. Fiyatların belirlenmesinde genel olarak aracın bilgilerinin yanı sıra sürücünün de genel özellikleri önemlidir. Tüm bu bilgiler bir araya getirildikten sonra Axa sigorta trafik sigortası fiyatları da belirlenmiş olacaktır.

Axa Sigorta Trafik Sigortası Hesaplaması

Sigorta şirketleri genel olarak hesaplama yaparken yukarıdaki bilgiler doğrultunda hareket eder. Axa sigortada bu anlamda hesaplamasını gerçekleştirirken ihtiyacı olan bilgileri talep eder. 360 gün 24 saat şeklinde hizmet veren sigorta şirketinden teklif almak Hksigorta sayesinde dakikalar içerisinde mümkün olacaktır.Axa sigorta minimum maliyet maksimum teminat prensibinden hareket eder ve ona göre çalışır. Sigorta şirketini tercih ettiğiniz zaman istediğiniz bir ürünü uygun fiyata sağlayabilir ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Axa Sigorta Trafik Sigortası Teklifi

Hksigorta size Axa sigorta trafik sigortası teklifi konusunda en hızlı sonuçları sunacaktır. Bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve aracınız için zorunlu trafik sigortası teklifinizi alabilirsiniz.

13 Şubat 2019
267 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al