Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Anadolu Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Anadolu Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası

Anadolu Sigorta İş Bankasının sigorta şirketi olmakla birlikte Türkiye’de hizmet veren güçlü ve köklü bir şirket olarak bilinmektedir. Her sene yüz binlerce sigorta poliçesi kesen firma müşterilerine en uygun zorunlu trafik sigortası hizmetini de sunmayı hedeflemektedir. Araç sigortası şirketlerine genel olarak baktığımız zaman hepsinin gücünü en uygun fiyatı vererek sağlamak zorunda olduğunu biliyoruz.  Bunun için Anadolu sigorta sektördeki en büyük 5 sigorta şirketinden birisi olarak belirlenmiştir.

HKsigorta.com’dan alacağınız Anadolu Sigorta Zorunlu trafik sigortası hizmetinde sizin için en uygun teklif sunulacaktır.

Anadolu Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Hesaplaması

Her sigorta şirketi müşterilerine teklif sunmadan önce fiyat hesaplaması konusunda belli kriterleri göz önünde bulundurur. Bu kriterler arasında ise aracın plakası, aracın bağlı olduğu il ve ilçe bilgileri, sürücü hakkında bilgiler hepsi karşılaştırıldıktan sonra hesaplama yapılarak teklif gönderilir. HKsigorta acentemiz size teklif sunmadan önce gerekli olan bilgilerin kendisine ulaştırılması isteyecektir. Bu bilgiler içerisinde ise TC Kimlik numaranız, aracın ruhsat seri numarası. Tüm bu bilgiler bir araya getirildikten sonra Anadolu sigorta zorunlu trafik sigortası hesaplaması yapılmış olacaktır.

Anadolu Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

Aracınız için Anadolu sigorta zorunlu trafik sigortası yaptırmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz halinde en uygun ve ekonomik teklifimizi size hızlıca iletiyoruz. Mesai saatlerimiz içerisinde bize ulaşabileceğiniz gibi sitemizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. En geç 1 saat içerisinde zorunlu trafik sigortası ile ilgili olarak detaylı bilgilerin verilmesi halinde fiyatlar size sunulacaktır.

Hksigorta.com üzerinden Anadolu sigortanın trafik sigortası hizmetinden faydalanmak isteyenler sigorta ile birlikte aşağıdaki teminatları da almış olacaklardır.

  • Artan Mali Sorumluluk (İMM),
  • Koltuk Ferdi Kaza (KFK),
  • Anadolu Hizmet – Trafik
  • Hukuksal Koruma (Taraftar ürünler hariç)
  • Anadolu Mini Onarım ve Bakım Paketi

 Anadolu sigortanın ürünleri aşağıda sunulan alternatiflerle birlikte siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

  • Ekstra Trafik Sigortası
  • Süper Trafik Sigortası
  • Sınırsız Trafik Sigortası
  • Tam Bakım Trafik Sigortası

Anadolu Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Teklifi

Sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz de sizin için zorunlu trafik sigortası teklifimizi hemen gönderiyoruz. Sigorta danışmanlarımız 7/24 esasına göre hareket eder ve bizden istenilecek talebe göre hareket ederler.

13 Şubat 2019
209 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al