Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Aksigorta Trafik Sigortası

Aksigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortasının amacı sürücülerin olası kaza anında meydana getirmiş oldukları maddi manevi zararın karşılanmasını sağlamaktır. Aksigorta trafik sigortası ise bu noktada sürücülerin araç kullanırken kendilerini güvende hissetmeleri için başlatılmış olan bir hizmettir. Aksigorta yılların tecrübesine dayanarak araç sürücüleri kendi güvencesi altına almıştır. Sürücünün herhangi bir nedenden dolayı kaza yapması ve bu kaza neticesinde suçlu olarak karşı şahıslara hasar vermesiyle devreye girer ve önceden belirlenmiş olan limitler dahilinde ödeme yapar.

Aksigorta trafik sigortası teminatlarına baktığımız zaman burada farklı teminat gruplarının da ortaya çıkmış olduğunu görebiliyoruz. Örneğin 3. Şahıslara verilebilecek olan hasar teminatı.

Bu teminatta Aksigorta trafik sigortası olan bir aracın kaza yapması ve kaza neticesinde de ölümün ya da yaralanmanın meydana gelmesi halinde oluşacak olan maddi zarar yine önceden belirlenmiş olan limitler dahilinde karşılanacaktır. 

Trafik sigortası zorunlu olan bir uygulamadır ancak genişletilmesi gibi bir durumda söz konusudur. Yani teminat genişletme avantajı sunan Aksigorta belirlenmiş olan teminat limitlerini de ek bir ücret karşılığında artırabilmektedir. Burada örnek gösterilecek olan rakamlar ise üçüncü şahısların bedeni hasarlarında 150.000/450.000 TL ilave koruma teminatına sahip olunabilir.

Aksigorta trafik sigortası hizmetinde teminatlar yalnızca üçüncü şahıslarla ilgili değil kendi aracınız içinde yapabileceğiniz ek teminatlar hazırlamıştır. Bu ek teminatlardan birisi çekici hizmetidir.

Aksigorta Trafik Sigortası Çekici Hizmeti

Zorunlu trafik sigortası olan aracın kaza yapması ya da arızalanması halinde çekici hizmeti devreye girer ve size daha güvenli yolculuklar sağlar. Aracınızla uzun yolculuğa çıkıyorsanız çekici hizmetinin sizin çok işinize yarayacağını söyleyebiliriz.

Aksigorta Ferdi Kaza Teminatı

Aksigorta’nın ürünleri arasında ferdi kaza sigortası da bulunuyor.  Aracın kaza yapması halinde yalnızca üçüncü şahıslara değil aynı zamanda sürücüyü de koruma altına alacak olan bir teminat modelidir. Ek bir ücret karşılığında ferdi kaza sigortası yaptırılabilir. Ferdi kaza sigortasında limitler ise  5.000/10.000/20.000 TL olarak belirlenmiştir.

Aksigorta Trafik Sigortası İle Kendinizi Güvene Alın?

Aksigorta trafik sigortası yapılması halinde sigortalı aracın başına gelebilecek herhangi bir kaza durumunda ortaya çıkan maddi zararlar giderilir. Bu karşı sürücü için olduğu gibi kendi aracınız içinde teminatlarla uygulanabilmektedir.

Karayolunda yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı Aksigorta her zaman sizin yanınızda olacaktır.

13 Şubat 2019
164 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al