Ucuz Sigorta 5 Adımda Nasıl Bulunur?

Ucuz Sigorta 5 Adımda Nasıl Bulunur?

Bu makalemizde 5 adımda UCUZ SİGORTA nasıl bulunur bunu sizinle paylaşalım istedik. Her ne kadar profesyonel sürücü olduğunuzu iddia ederseniz edin kaza bir anlık yaşanabilecek bir durumdur. Bunun için kaza anında oluşacak zararların sigortalı sürücüye yük getirmemesi için trafik sigortası zorunlu hale getirilmiştir. Sigorta ne kadar avantajlı olsa da bir takım dezavantajı mutlaka vardır. 

Trafik sigortası belirlenirken devlet öncelikli olarak serbest prim uygulamasına geçti sonrasında ise sigorta şirketlerinin yüksek oranlar çıkarması nedeniyle bu uygulamadan vazgeçiştir. Bugün bir çok sigortalı trafik sigortası konusunda yüksek prim ödemelerinden şikayet ettiklerinden dolayı tavan fiyat uygulaması yürürlüğe girdi. Bu sistem sayesinde sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu teklif doğrultusunda trafik sigortası daha avantajlı hale gelmiştir. Peki siz aracınıza UCUZ SİGORTA yaptırmak istediğinizde nasıl bir yol izlemelisiniz? Ya da en uygun kasko teklifini nasıl bulabilirsiniz?

Sigorta Şirketlerinden Teklif Alın

Sigortanızı yaptırmadan önce farklı firmalardan teklifler almalısınız. Ancak bu sayede en düşük olan teklifi bulur ve kafanızda soru işareti kalmamasını sağlarsınız. Biz HKsigorta olarak size bunu ücretsiz olarak sağlıyor. En uygun teklifi sunuyoruz.

İnternetten Teklif Alın

Sigorta firmaları artık online tahsilat ve fiyat bildirimi yapabiliyorlar. Her sigorta acentesinin ise bir internet sitesi mutlaka vardır. Sizde bunun için sigorta firmalarını internetten araştırıp fiyat teklifi alabilirsiniz. 

Acentelerin Teklifleri

Genelde her sürücü aynı sigorta acentesine aracını sigorta yaptırmak ister. Bunun için size anlık yanıtlar verebilecek olan sigorta acentelerini tercih etmelisiniz. Acenteler sizin için en uygun olan rakamları bulacaklardır.

İndirim ve Kampanyalar

Sigorta şirketlerinin her birisi farklı bir çalışma mantığıyla hareket ederler. Bunu da internet sitelerinden kampanyalar ve indirimler şeklinde sunabilirler. Zorunlu trafik sigortasında yapılan bu indirimler genelde sigorta acentelerinin kendi komisyonlarından yapmış oldukları indirimlerdir. Bunun içinde en fazla indirimi kim yapıyorsa o sigorta acentesini seçebilirsiniz. Ancak bunun içinde mutlaka doğru acenteyle çalışmanız gerekir.

Ayrıntılı Bilgi Alın

Her sigorta şirketi size detaylı bilgiler vermek zorundadır. Eğer ki sigorta şirketi size bu konuda detaylı bilgiler sunmuyor ve sizinle ilgilenmiyorsa o zaman o sigorta acentesinden uzak durmanız gerekir.

05 Ekim 2019
460 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al