Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Koru Sigorta Trafik Sigortası

Koru Sigorta Trafik Sigortası

İnsanların huzurlu ve güvenli bir şekilde yaşaması gibi trafikteyken de aynı konforu hissetmesi gerekiyor. Buna göre Koru sigorta müşterilerine sunmuş olduğu Trafik sigortası hizmeti sayesinde bunu gerçekleştiriyor. Aracınıza yaptıracağınız trafik sigortasıyla birlikte trafikte güvenli bir şekilde seyahat edebilir ve yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Koru Sigorta Hakkında

2011 yılında Türkiye’de sigortacılık alanında hizmet vermeye başlayan firma o zaman kooperatif kavramını Türkiye’ye yerleştirmek hedefindeydi ve hayat sigortası dışındaki faaliyet alanlarına kooperatifler, vakıflar, dernekler, sendikalar aracılığıyla geniş kitlelere ulaşmıştır. Sigorta şirketine ortak olup, riski paylaşmak kavramlarını ön plana çıkararak, sigorta bilincini daha fazla yaymaya çalıştı. 2017 yılına gelindiğinde ise Koru sigorta Kooperatifi ismini değiştirerek Koru Sigorta A.Ş olarak yaptı. Diğer sigorta şirketleriyle aynı hizmetleri sunan sigorta şirketi aynı zamanda kooperatif ortaklarıyla da gelir payı şansını devam ettirerek bugün sigorta sektöründe de farklılığını ortaya koymuştur. Kurulduğundan bugüne hızlı bir şekilde yükselen şirketin bugün 100’ün üzerinde çalışanı ve 1000’in üzerinde acentesi bulunuyor. 

Koru sigorta müşterilerinin huzurunu ve güvenini ilk sırada tutuyor. Bunun için faaliyetlerini sürdürürken mükemmeliyetçi bir şekilde hareket eder. Bu da şirketten yaptıracağınız trafik sigortanızda hiçbir sorunla karşılaşmayacağınız anlamına gelecektir. Koru sigorta trafik sigortası hizmetini yaptırmanız halinde trafikte meydana gelebilecek kazalarda üçüncü şahıslara verebileceğiniz maddi ve bedeni hasarlarda güvence altına alınmış olursunuz. Koru sigortanın sunmuş olduğu hizmetlerin kapsamı ise şu şekildedir.

  • Trafik Sigortası
  • DASK
  • Seyahat Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • Koru Sigorta Kasko Sigortası

Koru Sigorta Trafik Sigortası

Trafiğe çıkabilmeniz için yaptırmanızın zorunlu olduğu Trafik sigortası, trafikte sizden kaynaklanan herhangi bir hasar anında karşı tarafa verilecek bütün zararları güvence altına almayı amaçlamaktadır. Trafik sigortası ana teminatları; şahıs başına tedavi giderleri, kaza başına tedavi giderleri, şahıs ve kaza başına ölüm, araç ve kaza başına maddi kayıplardır. Trafik sigortası tekliflerine sorgulamak ve hesaplamak için bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyacınız olan sigorta teklifini hızlıca alabilirsiniz.

HK Güvence olarak siz değerli müşterilerimize Koru sigortanın tüm hizmetleri konusunda 7/24 hizmet veriyoruz.

24 Mart 2019
224 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al