Mapfre Sigorta Trafik Sigortası

Mapfre Sigorta Trafik Sigortası

Bazı girişimciler ve Türkiye Kredi Bankası tarafından 1948 yılında kurulan T.Genel Sigorta Çukurova Holding bünyesine 1975 yılında katılmıştır. Güney Amerika ve İspanya’nın en büyük sigorta şirketi olan MAPFRE, 2007 yılında Çukurova Holding’e ait hisselerin %80’ini almış ve holdingin büyük ortağı olmuştur. 2009 yılında Mapfre Genel Sigorta adını alan şirket 2016 yılında Mapfre Sigorta olarak ünvanını değiştirmiş ve hizmetlerine bu isimle devam etmiştir. Marpfre Sigorta’nın %99,75 hisse payı Marpfre Internacional’a aittir. Türkiye sigortacılık pazarında dinamik yapısı ve yenilikçi kimliği ile 65 yıldan fazladır elde ettiği bilgi ve birikimi birleştiren şirket güzel işlere imza atmaktadır. Türk sigorta pazarının en büyüklerinden olan Mapfre Sigorta bunu 350 milyon TL olan ödenmiş sermayesine ve kuvvetli özkaynak büyüklüğüne bağlıdır. Yüksek hasarları dahi hızlı ödeme becerisi ile müşterilerinden güven anlamında tam not almıştır. Mapfre Sigorta’nın en önemli yönlerinden biri de istikrarlı yürüyüşünün süreklilik arz etmesidir. Müşteri ve acentelerinin haklarını gözeterek talep ve ihtiyaçları doğru analiz ederek doğru çözümler üretmek Mapfre Sigorta’ın başarılı olduğu bir konudur. Şirket ISO 9001 belgesine sahiptir.

Mapfre Sigorta Trafik Sigortası Fiyatları

Mapfre Sigorta güçlü finansal yapısının getirdiği kuvveti fiyat tekliflerine yansıtarak müşterilerine uygun fiyatlı ürünleri sürekli olarak sunmayı hedeflemiştir. Bu hedefini her zaman tutturmuş olan firma hem kendi kazanmış hem de acente ve müşterilerine kazandırmıştır. Trafik sigortası gibi zorunlu olan bir sigorta türünde önemli olan unsurların başında zorunlu olmayan ancak yapılması bir çok zarardan kurtaracak olan unsurlardır.

Zorunlu trafik sigortası araç sahiplerinin herhangi bir kaza durumunda oluşacak hasarlardan karşı tarafın hakkını korumak için düzenlenmiştir.

Mapfre Sigorta Trafik Sigortası Teminatları

Sigorta teminat ve şartları sigorta konusunun en önemli öğelerindendir. Mapfre Sigorta her sigorta ürününde açık ve net şartlarını belirterek müşterilerine güvenini her zaman taze tutar. 7/24 hizmetleri sayesinde müşterilerine hızlı hizmet sunmaktadır. https://hksigorta.com/  adresinden Mapfre Sigorta ile ilgili gerekli bilgilere ulaşmakla beraber fiyat, kampanya ve indirimlerden de haberdar olabilirsiniz.

24 Mart 2019
305 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al