Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

HDI Sigorta Trafik Sigortası

HDI Sigorta Trafik Sigortası

2006 yılında Türkiye’de hizmet vermeye başlayan HDI sigorta yaşayabileceğiniz risklere karşı sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alır. Sigorta konusunda ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet veren sigorta şirketi trafik sigortası konusunda ülkemizde en çok satan şirketler arasında yer alır. 

HDI Sigorta Trafik Sigortası

Bir motorlu taşıtın karayolunda yoluna devam edebilmesi için yaptırmak zorunda olduğu bir takım işlemler vardır. Trafik sigortası ise bu zorunluluktan bir tanesidir. Amacı bir kaza sırasında ve sonrasında yaşanabilecek maddi hasar, ölüm ya da yaralanma gibi durumda karşı tarafın zararının karşılanmasını sağlar. Belli limitler doğrultusunda hazırlanmış olan poliçenize göre teminat altına alınırsınız. Aslında trafik sigortasının amacı üçüncü kişilerin zararlarının karşılanmasıdır. Ancak işe farklı bir açıdan baktığınız zaman karşı taraftan daha fazla siz düşünülmüşsünüzdür. Çünkü trafiğe çıkan her araç için risk söz konusudur ve ne zaman ne olacağını da asla bilemezsiniz. Dolayısıyla bir kazanın beklemediğiniz bir zamana oluşması demek trafik sigortanız sayesinde sizin bir sürü maddi külfetten kurtulmanız demek olacaktır. HDI sigorta ise bunun bilincinde hareket eder ve müşterilerine en uygun trafik sigortası hizmetini ulaştırabilmek için gece gündüz çalışır. HDI yalnızca bir trafik sigortası değil aynı zamanda kasko sigortasıyla da müşterilerini güvence altına almayı taahhüt eder. Bu anlamda şirketten yaptıracağınız kasko ile kendi aracınızı koruma altına alırsınız.

HDI sigortanın hizmet kapsamı oldukça geniştir ve yalnızca eşyalarınızın sigortalanmasını sağlamayacak aynı zamanda sağlığınızı da koruma altına alacaktır. HDI sağlık sigortası sayesinde sağlığınızı tam bir koruma altına almış olursunuz. 1–70 yaş arasında herkesin yararlanabileceği bu sigortayla da kendinizi güvence altına almış sayılırsınız.

HDI Sigorta Seyahat Sigortası

HDI sigorta müşterilerine kendi geliştirmiş olduğu ürünlerle de hizmet veriyor. Hazırlanan poliçe zamanları içerisinde yurtdışına çıkışlarınızda yanınızda olacak sigortanızla birlikte ani bir kaza ya da sağlığınızla ilgili bir sorun yaşamanız halinde ihtiyacınız olan hizmeti alabileceksiniz.

HDI Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

HDI sigortanın ferdi kaza sigortasıyla başınıza gelebilecek herhangi bir kaza ya da vefat durumunda tüm tedavi masraflarınızda karşılanacaktır. HDI ferdi kaza sigortası göremezlik halinde günlük tazminat durumlarında ortaya çıkacak maddi zararları teminat altına alan sigortalardır.

25 Mart 2019
169 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al