Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Güneş Sigorta Trafik Sigortası

Güneş Sigorta Trafik Sigortası

Vakıflar Bankası ve TMO ortaklığı ile Türkiye’de kurulmuş olan Güneş sigorta bugün Türkiye’nin pek çok noktasında binlerce sigortalısıyla birlikte hizmetlerine devam etmektedir. Güneş sigortadan yaptıracağınız trafik sigortasıyla birlikte aracınızla yapacağınız bir kaza neticesinde üçüncü tarafların uğrayabilecekleri maddi hasara karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz. Trafik sigortası 2918 sayılı Karayolları Trafik kanununa göre yapılması zorunlu olan bir uygulamadır. Bu nedenle bir araca sahipseniz trafik sigortasını hangi firma olursa olsun yaptırmak zorundasınız.

 Güneş sigorta verdiği hizmetlerin kapsamını çeşitli olarak tuttuğundan dolayı trafik sigortasında hazırlamış olduğu iki farklı ürünle hizmetini sürdürür. Buna göre güneş sigortadan yaptıracağınız sigortalar şunlar olarak belirlenmiştir.

  1. Bizim trafik
  2. Yeşilkart sigortası

Bizim Trafik Sigortası

Güneş sigortanın hizmetleri arasında yer alan Bizim trafik sigortası ile birlikte aracınıza yapacağınız teminatla birlikte oto yardım hizmeti de alabiliyorsunuz. Bu sayede aracınız hem olası risklere karşı güvence altında oluyor hem de yolda kalmanız durumunda size hızlı erişim sağlanarak aracınız bulunduğu noktadan alınıyor. Bizim sigorta hizmetinin içerisinde yer alan hizmetin kapsamı ise şu şekilde belirlenmiştir.

  1. Karayolları Trafik Kanunu Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası
  2. İhtiyarı Mali Sorumluluk
  3. Ferdi Kaza Koltuk
  4. Oto Yardım Hizmetleri

Güneş sigortanın sunduğu diğer bir hizmet modeli olan yeşil kart sigortası ise şu şekilde işlenmiştir.

Yeşil Kart Sigortası

Aracınızla yurtdışına çıktığınız zaman kendinizi daha fazla güvende hissetmeniz için hazırlanmış olan bir pakettir. Yalnızca yurtdışındaki durumlarda geçerli olacağından dolayı ülkelere göre de yükümlülükleri farklı olmaktadır. Bu sigortayı yaptırmanız durumunda ise aracınızla uluslararası ziyaret, gezi ya da iş toplantılarına gözünüz arkada kalmadan katılabiliyorsunuz. Çünkü uğrayacağınız maddi hasar güvence altına alınmış olacaktır. Ancak belirttiğimiz gibi teminatın kapsamı bulunduğunuz ülkenin şartlarına göre değişiklik gösterecektir.

Güneş sigortadan alacağınız trafik sigortası hizmetinizde aracın işletilmesi sırasında herhangi bir şekilde birinin ölümüne ya da yaralanmasına veya aracın zarara uğramasına karşı güvence altına alınmış olursunuz ve bu sayede hukuki sorumluluğunuzu da ortadan kaldırırsınız. Unutmayalım ki aracın direksiyonuna oturduğunuz andan itibaren sorumluluğunuz da başlayacaktır.

19 Nisan 2019
185 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al