Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

İş yeri Sigortası Neleri Kapsar?

İş yeri Sigortası Neleri Kapsar?

İş yeri sigortası yaptırdığınızda işinizi deprem, terör, hırsızlık, yangın ve sel baskını gibi olası doğal afetlere karşı güvence altına almış olursunuz.  İş yeri sigortası genel şartları aynı olmakla birlikte ek teminatları ve sigortanın kapsamı sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterir. Ek poliçeler hazırlanması ise firmanın içermiş olduğu risklere göre farklılaşacaktır. 

İş Yeri Sigortası Neleri Kapsar?

İş yeri sigortasında kapsam sigortalının isteğine göre şekillenebilir. Örneğin siz iş yerinizi hava ve kara taşıtları çarpmalarına karşı sigortalatabilirsiniz. İş yeri sigortasında teminatlar doğrultusunda ister küçük bedellerle yaptırılabilir istenirse büyük bedelle yapılabilir. Önemli olan sizin iş yerinizin yapılan sigorta sayesinde zarara uğramamış olmasıdır.  

İş Yeri Sigortası Genel Şartları Nelerdir?

İş yeri sigortasında genel şartlar tüm sigorta şirketlerinde aynıdır. Ancak sizin bu genel şartları incelemeniz önemlidir. İncelemek için ise poliçeniz hazırlanırken orada maddeler halinde yazacaktır. İş yeri sigortası da standart sigortalarda olduğu gibi bir yıl olarak düzenlenir. Bu bir yıl içerisinde teminatınız içerisinde karşılaşacağınız durumlara karşı sigortalanmış olursunuz. Bir yıl sonrasında ise sigortanızı yeniden genişletebilirsiniz.  

İş Yeri Sigortasının Faydaları Nelerdir?

İşyeri sigortası her firmanın yaptırması gereken bir sigorta türüdür. Zorunlu olmayan bu sigorta sayesinde işinizi sekteye uğratmamış olabileceğiniz gibi maddi olarak da zarara uğramamış olursunuz.

İşinizin riskleri büyükse her ne kadar önlemleri almış olsanız bile gerek suistimaller, gerekse istenmeyen durumlardan dolayı felaket durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durumda sigortanız sizi ve şirketinizi koruma altına alacaktır. 

Türkiye coğrafi konumu itibariyle deprem kuşağı üzerinde olan bir ülke bu nedenle her an nasıl bir afet durumuyla karşılaşacağınızı da bilemezsiniz. Olası bir deprem sonrasında sizi maddi olarak güvence altına alacak olan bu yöntem sayesinde kendinizi de güvende hissetmiş olacaksınız.  Hksigorta.com olarak sizin için en uygun ve kapsamlı işyeri sigortasını hazırlar ve teklifimizi sunarız. Bizimle iletişime geçmeniz sigortanızın başlatılması konusunda önemli bir adım olacaktır.

İşyeri sigortasında ek teminatlar ve kapsamın genişliği sigorta poliçenize göre ayarlanabilir. Bunun için iş yeri sigortasının firmaya özel olarak hazırlanmış olan bir teklif olduğunu da söyleyebiliriz.

03 Aralık 2019
190 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al