HDI Sigorta Kasko Sigortası

HDI Sigorta Kasko Sigortası

Almanya’nın güçlü gruplarından Talanx Group bünyesine katılmış olan HDI sigorta Türkiye’de ciddi anlamda acentesi olan bir sigorta şirketidir. Müşterilerine yalnızca bizim ülkemizden değil uluslar arası alanda da pek çok hizmet sağlamaktadır. HDI sigorta kurumsal yapısından bugüne kadar hiç taviz vermemiş ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemiştir. Dolayısıyla sağladığı hız ve müşteri memnuniyeti de sigorta firmasının kalitesinin sürekli olarak artmasını sağlamıştır. HDI sigortanın acentelerinin yanı sıra Türkiye’nin pek çok noktasında da müdürlükleri vardır. Üstün bir hizmet kalitesiyle çalışan sigorta şirketinin Almanya’nın da en büyük 3 sigorta firmasından birisi olduğunu söyleyelim. Dünyanın yaklaşık olarak 150 ülkesinde faaliyetlerini sürdüren sigorta şirketi kaliteli yapısını korudukça da ülke sayısını giderek artırıyor. 

Türkiye’de giren ve HDI sigortayı alan bu grup ilk geçiş yapmış olduğunda HDI sigortanın o zaman ki adı İhlas sigortaydı dolayısıyla 2006 yılında sigorta firmasını aldıktan sonra ismini değiştirdik. Almanya’nın üç büyük sigorta firması arasında gösterilen bu grubun kuruluş tarihi ise 1903 olarak biliniyor.

HDI sigortanın bağlı olduğu grubun merkezi Almanya’da Grup içinde aynı amanda çok sayıda markayı barındırıyor. Sigorta sektöründe büyük olabilmek için mutlaka geniş bir hizmet ağının olması gerekiyor. Grubun dünyanın 150 ülkesinde var olması da onun gerçek anlamda Avrupa’nın en büyükleri arasında olmasını da sağlamıştır. 

Sigorta sektöründe müşterilerinizin işlerini kendi işi gibi düşünüp ona göre hareket etmek gerekir. Bunun içinde çözüm odaklı olmak ve hızlı karar vermek gerekecektir. HDI sigorta süreci daha hızlı bir şekilde hareket ettirdiği için müşterilerinden de bu yönde her zaman olumlu geri dönüşler almıştır. Yenilikçi yapısıyla birlikte yeni yollar bulmayı ana görev edinmiş markanın faaliyet alanlarının da genişletilmesi sağlanmıştır. 

HDI sigorta kalitesini vizyonundan alan bir sigorta şirketi. Tutkuyla çalışma ve sigorta sektörüne yön vermek amacıyla yoluna devam eden firma için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bunun içinde doğrudan müşterinin istek ve beklentilerine uygun olan ürünler geliştirmeyi hedefler. Kesintisiz hizmeti sağlayabilmek için teknolojinin tüm olanaklarını da bünyesinde taşıyan firma hizmet süresi içerisinde her zaman en iyi markalar arasında yer almıştır.

HDI sigorta kendi sektörü içerisinde girişimci yönüyle bilinir ve bunun içinde özgün düşüncelere her zaman önem vermiştir. Sorumluluğunun bilinciyle hareket eder ve tüm ürünlerinde azami özeni gösterir. 

18 Haziran 2019
383 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al