Tüm Sigorta Teklifleri
En uygun sigorta teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 312 221 00 11
TEKLİF AL

Ankara Sigorta Kasko Sigortası

Ankara Sigorta Kasko Sigortası

1936 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulan şirketin o dönemde yönetim kurulu başkanlığını daha sonra 3.Cumhurbaşkanı unvanını alacak olan Celal Bayar yapmıştır. Muamelat yeri İstanbul il genel merkezi Ankara olarak kabul görmüştür. Anadolu Anonim Türk Sigorta Şirketi, Türkiye İş Bankası, Adapazarı Türk Ticaret Bankası, Etibank, Muvaffak İşmen firmanın ilk hissedarlarıdır. Etibank’ ın sermayesini 1990 yılında %85’ e yükseltmesiyle şirket Bakanlar Kurulu kararı ile Etibank’ geçmiştir. Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi’nde 14.04.1993 tarihinde yayınlanarak işlemleri bitmiştir. 90’ lı yılların sonunda Etibank özelleştirme programı içinde yer alınca şirket hisselerini Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’ndan Polis Bakım ve Yardım Sandığı satın almıştır. Yüzde yüz yerli sermaye olan şirket Türkiye’nin öncü şirket kuruluşları arasında yer almıştır. Her anlamda sigorta hizmeti veren firma aynı zamanda KASKO hizmeti de vermektedir. Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde faaliyet gösteren şirket insanlarımızın ihtiyaçlarına istenilen bütün karşılığı vermektedir.

Kasko; Trafik Sigortası gibi zorunlu tutulmamasına rağmen oldukça rağbet görmektedir. Çünkü Zorunlu Trafik Sigortası herhangi bir kaza durumunda karşı tarafın maddi ya da bedeni hasarını karşılamakla yükümlü iken Kasko kişinin kendi maddi ya da bedeni hasarını karşılamaktadır. Bu nedenle sürücülerin bir çoğu Kasko yaptırarak sonradan oluşabilecek zararların önceden önüne geçmektedir. Ülkemizde daha önceleri çok dikkate alınmayan bu konu bugün vazgeçilmezlerimiz arasında ilk sıraya yerleşmiştir.

Ankara Sigorta Kasko Fiyatları

Kasko fiyatları birçok etkenden dolayı değişiklik göstermektedir. Bunun en büyük nedeni poliçelerde bulunan ürünlere ait detaylardan kaynaklanmaktadır. Ankara Sigorta Kasko fiyatları ile rakiplerini zorlamaktadır. Ülkemizin yerli ve milli değerleri arasında bulunan şirket şeffaf yapısı ile müşterilerinden tam not alarak güvenilir şirketler arasında yerini kolaylıkla almıştır.

Ankara Sigorta Kasko Teminatlar

Kasko teminatları konusunda müşterilerine açık olan şirket bu açıklığı ve net oluşu ile ileride doğabilecek anlaşmazlıkların önüne geçmektedir. Ankara Sigorta Kasko teminatları ve avantajlı fiyatlarından faydalanmak için https://hksigorta.com/ internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Bir çok şirket ile anlaşması bulunan firmamız sigortacılık anlamında ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılamaktadır.

Anadolu Sigorta Kasko Teminatlar

Kasko teminatları kişinin mağdur olamaması adına iyice incelenmeli ve sonrasında onaylanmalıdır. Öyle ki bazı Kasko maddeleri yeterince dikkatli okunup anlaşılmadığından mağduriyetlerin doğmasına sebep olur. Ancak Anadolu Sigorta Kasko ve diğer hizmetlerinde her zaman açık olmayı ilke edinmiş ve müşterilerinin anlayacağı şekilde poliçelerini yapılandırmıştır. Anadolu Sigorta Kasko için daha fazla bilgi, fiyat ve teminatlar https://hksigorta.com/  adresimizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

01 Haziran 2019
232 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
Call Now ButtonAra ve Teklif Al